SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPERKA REAL CZY FAKE

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ale trzeba koledze przyznac, ze jednak te 5% zostawil w temacie napo tez rzucil magiczna cyfre 95%, waly byly, sa i beda, tylko jeden ma 5% szans na zakup oryginalu a drugi ma 95% tej szansy, kazdy mierzy wlasna miara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
superka na 100% bedzie dzialac sam taka bralem ladnie rosnie masa sucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zeby nie kochane sfd to bym sie nie dowiedzial nawet ze jest 95% walow spofy zawsze bilem supre, dupe jak sito mialem, ale bym na to nie wpadl ze tyle walow heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
w czechach i na slowacji w aptekach tez walki
tanie propionaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
tutaj wszystko walek. dasz jednemu propa powie ze nie dziala. zmienisz nalepke i powie ze najlepszy prop jakiego bił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
czyli najlepszy sposob to sprobowac na sobie ma sie rozumiec kooks jutro zrobie foty opakowanie SHIELD- co do mojego sklepiku to narazie nie nazekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
w sumie nie musisz dawac opakowki foty towar wyglada ok i napewno bedziesz zadowolony, tylko tak jak irko powiedzial, niewiadomo czego tez sie nie ma co spodziewac po superce

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
dla mnie supra lepsza od deki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
bede walil razem z propem co dwa dni (od soboty- od jutra) zobaczymy co z tebo bedzie potem moze cos do tego dozuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
jeszcze sie nie spotkałem z wałem superki, tylko co ludzie to biora to wezmą 200mg na tyg i czekaja na mega efekty, a taka dawke to moga dziadkowi dawac na bolace krzyze , superka dobrze zaczyna dzialac od dawki 600mg na week i wtedy zaczyna sie rebus bo jak ktos przeliczy ile to ampułek 600mg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matanabol-Scanbech- Oryg. czy Fake??

Następny temat

deca generic labs???????????

WHEY premium