SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STUDIA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3612
Może to troche głupie pytanie, ale czy mógłby mi powiedzieć jakie studia można wybrać, aby być związanym z kulturystyką(np.farmakologia czy coś w tym przypadku).Jeśli ktoś jest ze śląska i zna takie szkoły to byłbym wdzięczny o wskazanie mi ich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 444 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9558
idź na leśnictwo:) jak przyjdzie Ci wycinke robić i dzwigać drzewo to sie tak dopakujesz jak na żadnej silowni :P

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
Może lepiej AWF. A co do farmacji to chyba ****a cos ci sie po***alo....a co kulturystyka kojarzy sie ci z lekami(sterydy). To wlasnie dzieki takim jak ty ludzie kojarza kulturystyke z farmacjia


Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
PuNkT_Gie ma racje. DLaczego kulturystyka kojarzy sie wszystkim ze sterydami ??? (U mnie na wsi jest to jeszcze kojarzone z jedzeniem provitu(pasza dla świń)) Sterydy nie sa żadnymi lekami!!!
Ale mniejsza o to. Jesli interesuje Cię zwiazanie sie z kulturystyką przez bycie kulturystą to stanowczo AWF (np. we Wrocławiu). Sadze ze po takim przygotowaniu bedziesz takze mógł prowadzić siłownie itp.
Ale jeśli interesuje Cie (tak jak ostatnio mnie praca w firmie produkującej odżywki i w ogóle suplementy to zupełnie inna sprawa.
Otóż ja zaczynam od pażdziernika studia na kierunku biotechnologia Uniwersytetu Wroclawskiego. Na 4 roku można sobie tam wybrać specjalność biotechnologia peptydów i białek. Myśle ze z takim wykształceniem to można sie z powodzeniem załapać.... np. Do Hi-Tec'a:)

Co do farmacjji to pewnie też można by coś znależć. ALe tego nie jestem pewien. Poza tym jesli sądzisz ze dostaniesz sie na farmacje to napewno masz dobre wyniki w nauce - i nie powinnieneś się jeszcze raz zastanowić nad tym wszystkim.

Ps. Może ktoś zna kogoś kto mógłby nam uchylić rąbek tajemnicy kogo zatrudnia sie w firmach produkujących suplementy???

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
Camo sterydy to leki !!!


Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Dokladnie.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
leczcie sie jak chcecie:)

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
a jak:)he he he

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
Dobrze Panowie tak na poważnie to nie musicie mi tłumaczyć że sterydy mogą być lekami. Chyba wszystkie hormony płciowe są oparte na pierścieniu sterolowym, a terapie hormonalne sa w medycynie stosowane.
Dodam że pod ścisła kontrolą lekarza!!! (podobnie jest ze sportowcem chcącym je brać - musi mieć recepte)

Z innej beczki.
Morfina tez jest stosowana w medycynie - czy zatem powiecie ze narkotyki to leki???

Zarówno w przypadku sterydów jak i narkotyków 99% przypadków ich używanioa powoduje uszczerbek (ba czesto zniszczenie) naszego zdrowia.

Niech więc dla laika steryd pozostanie sterydem:)

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6783
Tak jak powiedziano wyżej AWF a dokształcić się można różnymi kursami. Na katowickim AWF-ie jest ich mnóstwo, musisz się tylko zorientować, zapłacić i znaleźć czas Nie wiem czy akurat w K-cach jest kurs instruktora kulturystyki, ale np. na AWF-ie we Wrocławiu jest.
Powodzenia



"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
odpowiedź, troche nie na temat, ale może ci sie przydać w czasie studiów: jesli pójdziesz w kierunku biotechnologii przemysłowej, to i owszem, moze to mieć jakiś związek z odzywkami, paszami czy inną produkcją białka dla przemysłu spożywczego czy farmaceutycznego, ale jeśli w strone biotechnologii naukowej, to nie ma to żadnego związku z odżywkami. Np. będziesz inżynierował jakiś gen bakteryjny czy wirusowy i badał co się stanie jak np. usuniesz czy zmienisz jakiś fragment genu, a co za tym idzie i białka

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
a co do tego że to nie sa leki to się mylisz i to grubo. Każdy środek przeznaczony dla ludzi ( nie weterynaryjny ) można nabyć w aptece. Tak więc są to leki. A to że są stosowane przez zdrowych ludzi w dawkach znacznie większych od leczniczych wcale nie zmienia faktu że są lekami

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

własny wyciag

Następny temat

krwawienie z nosa!!!co robic

WHEY premium