SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SP 80 vs. Soja85 (+ MCT)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no przeciez jak cos ma nazwe np arginina i okreslony wzor sumaryczny i strukturalny to obojetnie skad to wezmiesz ze zboza, krowy czy swojej dupy to arginina to bedzie arginina...

a nadmiar izoflawonow znajdujacych sie w soi moze byc szkodliwy dlatego nie zaleca sie zarcie bialka sojowego w duzych ilosciach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
Dużych tzn jakich?

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
do 60 gram dziennie, izolat, inne odpuscić.
Civic, ostrożnośc właśnie ze względu na izoflawony.Doniesienia o rakotwórczości soji pomijam.pdcaas - ameryki nie odkryłeś, wałkowaliśmy to 2 lata temu.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
qazar...przeciez temat keto 5/2 jest dobrze znany a juz zwlaszcza przez Ciebie. Ostatnio jedynie odkrylem ze w keto idealnie wpasowuje sie maslo orzechowe (fat 59, protein 28, carbs 11) czy tahini (fat 59, protein 30, carbs 4) a reszta czyli bialko, mct, omega 3 to juz standard.

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
sam stosuje narazie 5/2 a raczej 5,5/1,5 na redukcje ale po nowym roku bede tak robil mase ja unikam przetwozonych posilkow tluszcze umnie to omega-3 fish concentrat,mct,zoltka,olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
przetworzonych? maslo orzechowe to zmielone orzechy. tahini to zmielony sezam. MCT jest przetworzone bo to w koncu olej kokosowy odjac C:16, 14 i 12 chyba takze.... :)

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chodzi pewnie o to żeby przetwożone nie było tak by nie nadawałosię do użytku w sporcie, jak np cukier, a przetworzone tak by były pomocne/ostatnia opcja jest raczej pomocna/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jasne ale wiesz mct to olej i ja sie z tym godze a takich masel orzechowych nei dotykam ,co do sojavitu to ja jednak wole provit85 mniej ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
a w Olimpie jakas lipa z MCT. Od siebie nawet nie wysylaja, wszystkie sklepy suplowe sie skarza ze Olimp nie ma u siebie. Zadowalam sie Ultimatem 470 ml za.......49 zl. Hmmmmm

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia - smak

Następny temat

cyklonoid pilna sprawa

WHEY premium