SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMAK CELL PUMP (kwasny)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
CP bezsmakowy nie ma żadnej korekty smaku. To są czyste substancje. Pomarańczowy jest lekko korygowany. Gdyby chcieć ze steka kreatynowego zrobić pychotkę, to smaki i aromaty stanowiłyby większą objętość od substancji aktywnych. A chyba nie o to chodzi?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Panie Ambroziak w tym poscie chyba nikt na to nie narzeka

radzimy sobie...

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2005-05-16 20:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tylko ten kolega, który założył posta. Więc mu wyjaśniłem...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mi cp 450g smakuje jak aspiryna
musze rozrabiac z sokiem albo carbo
ale nie o smak tu chodzi...:D

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2586
Z sokiemto wogole nie czuc tego smaku szczegolnie z jablkowym. Mi tylko sam zapach tego proszku przeszkadzal i nie bylem pewien czy to powinno tak pachniec :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
z carbo jest smaczne
mi bardzo smakuje crevolution zmieszane z pomarańczowym carbo - wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 825
Sory ze nie na temat troszke , ale tez o CP chodzi. Mam do was takie pytanko jak z rozpuszczalnoscia CP? Ja szczeze mowiac jestem troszke zaskoczony bo praktycznie nie musze mieszac tak sie ladnie rozprowadza z woda. A dla porownania najbardziejrozdrobniona creatyna jaka widzialem ( X-tream ) rozpuszcza sie dobrze ale trzebabylo troche pokrecic lyzka. Czy to normalne czy jestem przewrazliwiony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
normalne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Normalne. Szczególnie odwodniona betaina ułatwia rozpuszczanie całości. Ma jednak tą wadę, że zalatuje. To ona daje głównie ten zapach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
smak jest fatalny choc nie przebije creafuzion ( zgnile jaja)

ale proponuje moze kupowac jeden smakowy jeden bez i mieszac

ewentualnie rozrabiac z linto vitalmaxa( szczególnie wisnia)

panowei produkt jest tani i dobry
wiec wybrzydznie za te cene to bezszczelnosc hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=>Dextroza<=

Następny temat

co dodać??

WHEY premium