SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAW czy RedWeiler

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Witam !
W poniedzialek wybieram sie do sklepu po jakąś przedtreningówke. Zastanawiam się między SAW-em a Redwailerem olimpu. Widze że większość poleca to drugie, chodź jeszcze nawet nie próbowali a nie mam zamiaru lecieć na fajną puszke :) Saw-a miałem 200 gram i byłem zadowolony, działał na mnie fajnie w dawce 10 gram. Pompa i pobudzenie niesamowite. Czy produkt Olimpu jest lepszy ?
Prosze o opinie i porade!

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
koledzy, ja nie mówie że się nie da! wszystko sie da, wystarczy chcieć. ale ja nie widze w tym nic złego jesli sobie w owy sposób pomoge - przecież po to to jest ;) ja również lece na siłownie 3 km, nie raz biegiem żeby zdążyć bo o 18 zamykają a o 16 wracam do domu ze szkoły autobusem. w soboty nie raz wychodzilem z pracy, na siłownie i z powrotem .

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
jak dla mnie oba podobnie działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak flex, chociaż ja lepiej czułem S.A.W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez bym s.a.w'a wybrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
jak działa saw to bierz i nie kombinuj:p

Zmieniony przez - smalec69 w dniu 2013-03-02 14:39:32

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
hmm, chyba jednak tak zrobie :p cena w obu przypadkach równiez jest okej

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
SAW to lipa jak dla mnie

Zmieniony przez - JaroO w dniu 2013-03-02 16:13:55

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nowości trzeba próbować, aby mieć porównanie co lepsze, oba podobna półka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315
Też się zastanawiałem i wybrałem REDWAILERA.
Wystarczy przeanalizować skład i w Redwailerze jest 1 gram substancji aktywnych w porcji więcej a to prawie 20% więcej a cena niższa od Sawa o 10%
Zdecydowanie Redwailer!!
Kupiłem i bardzo chwalę-super smak i naprawdę dobre działanie.

Miałem próbki Sawa(2 porcje) ale 2 porcje Redwailera działają znacznie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mam nadzieje ze nie porównałeś porcji saw 5g i porcji redweilera 6g, często udzie zobaczą gdzieś ze czegoś jest w porcji więcej ale na gramy sobie nie przelicza że tu jest np5g a tu 10g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Wiadomo, na każdego działa inaczej - tolerancja na składniki, przyzwyczajenie ich do organizmu, czy nawet pora brania. Wiem na sobie jak bywało że rano wziąłem i prawie nic, a koło 16-17 jakbym brał podwojnie. Jeszcze musze to sobie przemyśleć, zdania są podzielone :)

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MVP Incredible Bulk

Następny temat

Suplementy, niezbędne?

WHEY premium