SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SALTA FIFLAKI ITD co najważniejsze w skokach

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
hej ale powiedzcie jak zrobić salto od ściany!!! A co do salta w przód to jeszcze do dego co kolega napisał należy zrobić zamach rękami. myśle że im więcej się cwiczy to z czasem zamach jest coraz słabszy - a salto wychodzi - kwestia techniki!!! No a teraz opiszcie salto w tył od ściany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
No to chyba jest logiczne dla początkujących. Więc ja już niechciałem pisać o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
Hmm ja robilem salto od sciany na WF-ie ale nie tak normalnie :P. Mielismy w rogu poustawiane materace wiec robilem rozbieg, tuz przed sciana (no jakies 2 metry :P) wyskakiwalem, robilem 1-2 kroki po ukosie w taki sposob ze jak wyskakiwalem obok materacow to ladowalem na nich... U mnie to dzialalo, a jesli chodzi o normalna wersje to jest ona prawie identyczna, tylko bez "ukosnego" biegu po scianie. Wypadaloby dodac ze wazne jest:
1. Porzadne wybicie - wybijasz sie tak jakbys zmienial podloze tj. jakbys normalnie biegl po podlode i przeskakiwal na sciane jako druga podloge :P
2. Po kroku/krokach robisz mocny zamach noga ktora akurat nie dotyka sciany do tylu.
3. Po odbiciu od sciany wyginasz sie do tylu i ladujesz na nogach (na poczatek warto wystawiac najpierw rece za glowe - tak jak do fiflaka, dla lepszej asekuracji).
To by bylo na tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
ok. rozumiem.dzięki za opis. jak się odważe to się odezwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
to jest salto w tył mojego kumpla z team'u[ponad 4,5 metra]

It's important what you feel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
http://rapidshare.de/files/25631616/100_1339.MOV.html  aha i link :P

It's important what you feel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
http://  rapidshare.de/files/25631616/100_1339. MOV.html




kurcze link nie wchodzi dlatego teraz napisałem go i wpiszcie go w przeglądarce bez odstępów

It's important what you feel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
tam ma być napisane : r.a.p.i.d.s.h.a.r.e.de bez kropek tylko przed"de"ma być kropka czemu są takie problemy??

It's important what you feel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67368
salto w tył od ściany - bede musiał spróbować ( choć nie ćwicze nic z tych sportów)- myslicie że jest mozliwość że jak zrobie to salto to wyląduje na dupie? tzn że przekręce sie za bardzo? z tego co pisaliście tu to umiem tylko przerzut w przód i salto w przód (kiedyś na w-f jak wybiłem sie przed materacem -wysokość ok 0,5m i długość jakieś 2m to wylądowałem nogami za tym materacem do teraz nie wiem jak mi sie to udało)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
czesc chce sie nauczyc fiflaka do tyłu co mam robic od podstawa umie fiflaka do przodu prawie salto w przód ale najbardziej mi zalyzy na fiflaku do tyłu co am zrobic jak zacząc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SALOMON MOTION 7 PRO czy K2 Exo 3.0? (poczatkujacy)

Następny temat

Jak zrobić sprężyne w tył (Fiflaka)

WHEY premium