SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA vs Partnerstwo z kobietami i ich reakcje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czy uwazasz (ew. masz dowody), ze sterydy spowoduja powazna dysfunkcje twojego organizmu, okaleczenie lub uposledzenie? jesli tak, to lepiej przedyskutuj to ze swoja dziewczyna (jesli traktujesz ja powaznie), bo to moze rzutowac na wasze wspolne zycie.

jesli uwazasz, ze nic takiego sie nie stanie, to nie rozumiem tej rozkminki. jak kobieta jest na nie, to bedzie na nie i twoje skamlenie wiele nie zmieni w tej materii, a sprowadza cie to do poziomu kolesia proszacego o pozwolenie, czy moze cos zrobic ze swoim cialem. przy piciu wodki tez pytasz ja o pozwolenie?

mam znajomego, ktoremu zona robi wyrzuty, ze zazywa odzywki i kolezka musi sie pilnowac caly czas z tym. to jego odzywki, jego cialo, jego sprawa - nie powoduje to u niego kalectwa, tak jak u niej nie powoduje jedzenie czipsow przed telewizorem i niechec do aktywnosci fizycznej.

nie rozumiem ani jego ani twojej postawy.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-09-30 10:01:35

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Postaram się wytłumaczyć. To nie jest tak jak piszesz. Nie ma czegoś takiego jak moje ciało i będę sobie robił co chciał, moje zdrowie i najwyżej tylko mi się coś stanie, moje zachowanie i się do tego dostosuj. To jest partnesrstwo, gdzie to co moje zamienia się na nasze. Razem dbacie o wspólne dobro. A tu jest własnie zdrowie. To tak zwana odpowiedzialność. Normalne jest to, że każdemu zależy na zdrowiu partnera ale też wie o tym, że jakość Twojego zdrowia ma wpływ na niego samego. Dobór partnerski odbywa się przede wszystkim pod względem jakości zdrowia, choć nie zawsze zdajemy sobie sprawe. Nikt chyba nie chciałby łączyć się z chorą kobietą(są wyjatki), przy której musisz być i opiekować się, bo Twój komfort życia nagle spada. Dlatego rozumiem tu baby.

Cała sztuka polega na tym, żeby nauczyć odpowiedniego zrozumienia SAA. Znowu będę się powtarzał, bo nic nowego nie umiem wymyśleć. Trzeba tłumaczyć, rozmawiać,że sterydy to nie śmierć, że na hormonach jedzie cały świat, że przy takich śmiesznych dawkach jakie chcę brać to nie ma w ogóle dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to o czym mowisz zawarlem w swojej wypowiedzi.
czy uwazasz, ze saa uszkodza twoje cialo i zdrowie? jesli tak, patrz pkt 1.
jesli nie, patrz pkt 2 powyzszego tekstu.

to oczywiscie moje podejscie, moze bierze sie takze z tego, ze silownia i ten styl zycia (takze testosteron) jest integralna czescia mojego zycia juz dluzsza chwile i takze to ksztaltuje to, kim jestem. a skoro to kim jestem jej odpowiada, to nie ma powodu, zeby w tym dlubac.

spotykalem sie z dziewczeciem, ktore to mowilo "jak to dobrze, ze nie jestes taki jak te naszprycowane bezmozgi na dyskotekach". no coz, oczywiscie ze nie jestem taki, ale jestem naszprycowany od razu wiedzialem, ze z tej maki chleba nie bedzie. nie zwiazalbym sie z kims, kto nie akceptuje mnie.
ty masz trudniej (albo tak ci sie zdaje), bo jestes w zwiazku i dopiero chcesz sie wkrecic w saa, na starcie tego nie bylo.

powodzenia, nie daj sobie narzucic niczyjej woli, sam decyduj co jest wazne dla ciebie.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-09-30 11:45:13

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
ale pamietaj jedno.... dawki amatorskie tez potrafia zabrac zdrowie ,teraz decydujesz sie na max dwa srodki.. co bedzie za 3 lata ?? 4 srodki ?
no i najwazniejsze pamietaj ze koks działa z opoznieniem za 8-10-15 lat mozez dostac niewydolnosc nerek albo bedziesz wpełni zdrow albo zostaniesz impotentem..
aa to ze ktos ma zdrowe dziecko po saa to nie znaczy ze ty bedziesz miał zdrow (nie zycze tego)
pisze to po to bys sobie uswiadomił bo jak narazie to probujesz sie sam usprawiedliwiac i ze nic złego nie robisz i własnie to tobie nigdy sie nic nie przytrfai bo jestes niezniszczalny ...

a rozumowanie Twojej kobiety doskonale rozumie.. poprostu sie boi o twoje zdrowie chce miec w przyszłosci zdrowe dzieciaki z toba ... o to własnie w tym wszystkim chodzi aa najwidoczniej miesnie nie sa dla niej najwazniejsze

no i powodzenia

Zmieniony przez - LL COOL J w dniu 2010-09-30 12:56:45

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
tych wszystkich chorob mozna sie tez nabawic nie biorac saa.

I tak srednio mezczyzni umieraja w wieku 60-70lat na roznego rodzaju choroby najczesciej ukladu krazenia.

Wiec co za roznica:D

I jakos ich zony nie dbaja cale zycie o tych swoich facetow gotujac nadal tlusto syto i pekato:DDo tego alk i papierosy.To sa problemy a nie saa

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2010-09-30 13:13:10

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2010-09-30 13:14:38

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hee ja swojej niemowie kiedy lece na cyklu sama sie domyśla ale ja mowie ze to moj interes i tyle nie mowie jej co biorę wogle sie nie przyznaje a mam zasobom juz z 7=8 cykli i co wlasnei pare dni temu urodzil mi se 4 kilowy synek zdrowy chlop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt jak zrobilem dziecko to mailem wtedy rok przerwy i jakos zalalem gluonie to 2 lata bez cyklu teraz polecial jeden i w listopadzie poleci ju gruby cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
nic tylko zyczyc maluchowi, ze wdal sie w mamusie

Zmieniony przez - passenger6 w dniu 2010-10-01 21:34:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to mawial moj ziomek bedzie dobrze albo zayebiscie takze idz pogadaj i tyle




Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-10-01 22:25:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maly jest domnei podobny i juz widac ze silny od pierwszych dni głowę podnosi waga kilo bobas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska jak brać

Następny temat

cykl

WHEY premium