SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA dla sprinterów (100m)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
epo/bold odpadają bo na 100m nie potrzebujesz tlenu tylko moc.

Pytanie czy masz kontrole antydopingowe czy nie?

co do innych srodków to winko i prop w nastepnej kolejnosci można pomysleć o czymś typu prop + tren.

Glukozamina jeśli działa (opinie sa podzielone) to jest środkiem na odbudowę tkanki chrzestnej.
Proponuję brać raczej kolagen + wit c i np msm, ułatwiaj regeneracje tkanek takich jak ścięgna, zapobiegając kontuzjom. Kto brał np boldka który przyspiesza wlasnie syntezę kolagenu wie, ze kontuzje są duzo mniej prawdopodobne gdy tkanki oparte na kolagenie dobrze się regeneruja. Liczy się profilaktyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
Najprawdopodobniej będzie kontrola antydopingowa, zazwyczaj biorą parę wybranych osób, ale ja w tym sezonie czas poprawię o ponad 20 setnych, więc jestem niemal pewien co do tego, że będę musiał oddać krew...
Jak długo utrzymuje się prop i winko we krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
ścięgno się prawie w ogólę nie regeneruje, jeżeli by się regenrowało to po zerwaniu nie trzeba by było przeprowadzac operacji. Ma bardzo małe zdolnosci regeneracyjne ponieważ ma bardzo zwartą strukturę tkanki łącznej właściwej zbitej co za tym idzie bardzo ciężko przyswaja składniki odżywcze z zewnątrz i inne pierwiastki. Kolagen, Glukozamina podawana doustnie nie przyswaja się wogólę, są inne metody wzmacniania ścięgien ale są to metody typowo szpitalne, operacyjne.

Zmieniony przez - pro100 w dniu 2010-11-15 09:39:55

Zmieniony przez - pro100 w dniu 2010-11-15 09:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Proste nawet nie potrzebujesz SAA wystarczy ze zaopatrzysz się w witaminę B12 w iniekcjach , a dokładnie 1000 mcg/2ml , zwiększy produkcje krwinek czerwonych i możliwość magazynowania tlenu co jest najważniejsze, możesz dać oxanabol dla zwiększenia samej siły bez zwiększania masy . To raczej tyle bo nic więcej mi się nie nasuwa ,

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
pro100 chyba się nie zrozumieliśmy, nie pisałem o zerwaniu ścięgna, bo to bardzo poważna kontuzja, raczej chodziło mi o mikro urazy które powstają po praktycznie każdym ciężkim treningu a które mogą prowadzić do miejscowych zapaleń i bólu. Mamy wtedy taki oto wypadek, że co prawda możemy ćwiczyć, ale coś nas ciągle na******la i z czasem może doprowadzić to do poważniejszych problemów. Na niektórych koksach (bold deca primka hgh) synteza kolagenu jest poprawiona i kontuzje są rzadkie.

co do glukozaminy to się zgadzam, brałem to nawet domięśniowo kiedyś, 2 tyg się kułem i zero efektów, ale hydrolizat kolagenu przyswaja się bardzo dobrze + wit c + msm które tez w dawce ok 3g na dobę sprawdza imo zacnie

Co do kolegi sprintera to nie czuję się na siłach udzielać rozpisek, jeśli ktoś ma mieć kontrolę, trafisz walony towar, albo coś nie będzie tak jak powinno z terminami i nawet 2 lata wakacji (czyli w polskich realiach koniec kariery) Ponadto technologia idzie na przód, u zwycięzcy Tour de france znaleźli jakieś kosmiczne małe ilości clenu ostatnio o ile pamiętam 6/1000 miligrama i będzie pewnie pauzował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
wrzucasz stanozolol, 3 tygodnie przed startem zamieniasz go na klenbuterol i ciagniesz go przez 2 tygodnie

jak chcesz miec mega pewnosc, ze nic nie wykryja /chociaz takiej nigdy nie mozna miec/ to przesuwasz calosc o 0.5-1 tydzien

do klenbuterolu mozesz dolozyc jakas kreatyne - tylko nie monowodzian bo naciagniesz wody, lepiej np. chelat magnezowy czy cos w ten desen



Zmieniony przez - Kazam w dniu 2010-11-15 13:44:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
co do kontroli to wiem kulturyści biorą środki moczopędne między innymi właśnie po to by nie wykryto metabolitów dozwolonych środków. Ale w Twoim przypadku to raczej nie wchodzi w gre.

Zmieniony przez - pro100 w dniu 2010-11-15 15:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Test stosuje się w lekkoatletyce tylko po to by zwiększyć mase mięśni i ich siłę, a nie by szybciej pobiec dany bieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 742
A jaki jest dobry doustny stanazolol?? Czy winko doustne? Mam zamiar zastosować to co Kazam podał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"A jaki jest dobry doustny stanazolol?? Czy winko doustne? "

a jaka jest różnica między jednym a drugim?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alat, aspat

Następny temat

meta prop bold

WHEY premium