SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe libido

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39
Jak wyniki będą ok, to spróbowałbym się wyciszyć (jakas medytacja etc) bo może z powodu przejściowych problemów narzuciłes na siebie za dużą presję związaną z libido własnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak badania wykonujemy na czczo

buli09876
Juz doradził w mojej okolicy , niestety tez nie pomogł. Nie bede nazwisk wymieniał u kogo byłem... Zrobie te badania w tygodniu i wrzuce tutaj , zobaczymy co wyszło.

mowa o dolegliwościach w odc. L kręgosłupa czy związanych z tematem ?
nuurochirurg coś wspomniał odnośnie kwestii o które pytasz ?
wiek ? odżywianie ? aktywność ? stres ? ilość snu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
30 lat, odżywianie jak do tej pory bez żadnej diety, aktywność jedynie 8 godzin praca w sklepie, brak stresu, śpię codziennie około 6-7 godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Dzięki za linki, właśnie byłem zrobić badania, ale wyniki dopiero w piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2826
buli09876
Przez ten okres 3 letni zacząłem palić papierosy i waga wzrosła o 10 kg , czy to może być przyczyna ?

Tak palenie jak i otyłość - tłuszcz wpływają negatywnie na libido.

"Aktualnie myję się w wodzie ze smartfona i łykam gansy rtęciowe. Musiałem jeździć po całym Trójmieście za termometrami, wiesz że ich już praktycznie nie produkują?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Wyniki jednak w poniedziałek, bo nie zdążyłem ich odebrać. Teraz 3 dni było wszystko dobrze i dwa dni znowu coś nie tak. Dziwne chustawki,no ale do poniedziałku muszę czekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wklej je tutaj do tematu jak już będziesz miał , zerkniemy jak to wygląda i może będzie można coś doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Ok nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Wyniki w normie, jedynie progesteron zanizony, wrzucę zdjęcia za dwie godziny jak to na wynikach wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

Grubość Skóry

WHEY premium