SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W i Caffeine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Okej sprawdzę jutro w sklepie tego Trec speed 8 bo patrze ze za 7zł jest to dość tani i jak coś to to wziąć 30 min przed zawodami ? I jak zawody mam o 18 to zrobić wcześniej trening pleców i bicka tak mniej wiecej o 14 czy oszczedzać siłę i polecacie jakieś techniki co pomogą jak już będzie brakować siły czy coś innego ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Według mnie nie trenuj zbyt ostro, weź coś na pobudzenie przed zawodami jak już chcesz, dobrze rozgrzej mięśnie przed i idź teraz spać, wyśpij się porządnie to na pewno pomoże ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Żeby nie zaśmiecać forum podpinam się pod temat tylko w bardziej innym stopniu , z takim małym pytankiem czy jest różnica co się spożyje podczas dnia przed zawodami ? Bo u mnie też zawody za nie długo 8 grudnia o 18 i zastanawiam się co właśnie zjeść przez ten dzień jakie tam posiłki żeby waga nie wzrosła i żebym miał taką siłę , czy jakoś dużą wegli ? czy białka ? dodam iż jestem na redukcji od miesiąca wczesniej były takie zawody w pazdzierniku to 50kg-41razy , wiem że teraz mogą być spadki i mniej wycisnę i chcę się jakoś przed tym zabezbieczyć :D co polecacie ? Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź i za jakie kolwiek rady jeżeli jakieś macie które pomogą w wyciskaniu (jak długie robic przerwy jak juz sił brakuje itp.) Pozdro ! ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy sok pomaranczowy rozklada kreatyne

Następny temat

Przybranie na wadze

WHEY premium