SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Witam moje pytanie jest nastepujace: Czy do S.A.Wa potrzebna rowniez jest dieta czy nawet bez na treningu niezle kopie? A jak potrzebna to czy bez diety nic mi to nie pomoze nawet ? Bo slyszalem od kumpli ze 80% osob z nich bez diety mocno dzialalo na treningu, ale na 20% jakby nie dzialalo tylko lekko.

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Hehe widzisz, ja na trening ide i tak niesmiertelny zawsze mam sily :D ale dalo mi przyznam wytrzymalosc po 10g, wczoraj ale dzis 15gram i nie odczulem moze dlatego ze nie na pusty zoladek bylo, ale wczoraj rekord na klate na nim ustanowilem normalnie serie jak zawsze nawet o 2 wiecej na klate i nie czulem bolu dopiero dzis czyli saw jakos podzialal tak zawsze bol w polowie treningu czulem. Tylko ze nie pobudzilo ale nie zaluje, zobacze jak kopnie mnie mix tego 15g + 5 tabs Energona + 2 Beta alaniny jestem hardcorem i ztestuje :D

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Zależy jak to rozumieć. Jeśli pytasz czy Cie pobudzi itp. to pewnie tak o ile nie jesteś niewrażliwy na stymulanty to poczujesz zapewne.
Natomiast na jakies efekty cyklu bym większe nie liczył , a raczej na wcale. Cykle kreatynowe bez diety są raczej mało efektowne , choc wiadomo że to zależy czy brak diety oznacza brak dokładnych btw itp. czy jedzenie parówek 3 razy dziennie

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
doraźnie będzie działać i bez diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Nie mam dokladnej diety, ale probuje bialkami ciagle uzupelniac mieso jem bardzo czesto, a jak nie to sery tylko tluszczowe w ten czas nie zbyt na rzezbie zalezy mi ale zeby maksymalnie sile zwiekszyc, wiec ser, serki wiejsce z tluszczami itp, pozatym spalam wiecej bo nieraz potrafie 2h trenowac na silowni i jade na trening 1,5h pilki noznej, poczatkowo chcialem Kreatyne+Beta alanine, ale niestety bralem kreatyne cm3 powder i nic nie podzialala na mnie tylko lekka wytrzymalosc, wiec potrzebuje wiekszego kopyta jak SAW, czy brac go z beta alanina poniewaz jeszcze w pilke gram ?

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
poczytaj kolego jeszcze
zacznij od przeczytania składu SAW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Okej wielkie dzieki, ale jak juz bym bral to cos do tego dodac czy raczej nie ?

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Teraz czytalem, i na wiekszosci suplementach pisze a raczej na 90% "Produkt nie moze byc stosowany jak substytut zroznicowanej diety" A Na SAWie to nie pisze bo nie widze tego akurat.

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Primo: ten zapis oznacza, że dany produkt nie zastępuje jedzenia. Suplement jest tylko dodatkiem.
Secundo: jak piszesz wszystko w jednym zdaniu staje się to bez sensu, więc zacznij używac znaków przwestankowych tma gdzie trzeba.
Tertio: mam wrażenie, że nie masz pojęcia czym jest S.A.W a czym kreatyna oraz jak i w jakim celu się to stosuje.

Napisz może jaki masz cel.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-05-11 19:40:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Cel mam nastepujacy: Duza moc na treningach, i duzy wzrost sily.

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duża moc czyli pobudzenie, tak? S.A.W. będzie jak najbardziej OK. Do tego bierz kreatyne (mono lub jabłczan). Oczywiście bez odpowiedniej diety suple nic Ci nie dadzą. Zwłaszcza jesli chodzi o kreatynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Wlasnie wiem, dlatego pytalem o samego SAWa bo nie mam jak w tym momencie diety dobrej ulozyc, dlatego duzo na temat SAWa czytalem i ze nie potrzebne diety do niego sa. Wiec zapytalem i mysle ze zakupie narazie tylko go lub dodam beta alanine do niego.

Pomagaj innym, pamietaj ty też kiedyś byłeś mały :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Wpc protein plus + Nutrend Flexit kiedy stosować aby nie kolidowało?

Następny temat

Suple dla starszych

WHEY premium