SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.Śledź czwarty, a D.Wszoła piąty na ME 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
TO zdążyłem zauważyć ale czasami pisze rzeczy o których (bez urazy) nie ma pojęcia dlatego taka polemika z mojej strony


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
Czesc Darooo po prostu nie zycze sobie krytykowania naszego Trenera przez osobe nie znajca ani realiow Legnickiego trójboju ani naszych sposobow treningowych!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrowienia dla siłaczy z Legnicy i nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Alez ja go nie krytykuje! Sugeruje tylko inne rozwiazania... To pewna roznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
po sadach czy po sądach PaRker ? nie masz chyba na myśli kazusu sióstr F. z Malborka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Na razie pozostawiam dyskutantow, bo musze sie przespac, by miec sily na nowy dzien.

Jak to mawial pewien sluzacy budzac swojego pana: "Wstawaj Hrabio! Nowe wyzwania czekaja!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Mam na mysli ludzi z zestawem chromosomow XYY. Lub w inny sposob skazonych spolecznie. To sa dobrzy zawodnicy, lecz latwo wchodza w kolizje z prawem.

Wysiadly mi polskie litery, wiec sady to nie drzewostan.

Dobrej nocy, panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
No a niby skad ich nasz trener wynalazl z ksiezyca nie moj drogi Darek Wszola chcial byc pilkarzem i gdy przyszedl na nasza silownie trener wciagnąl go do TS i tak to sie zaczelo zreszta podobnie bylo u reszty zawodnikow przyszli na silownie w celach rekreacyjnych lub z zamiarem trenowania kulturystyki nie od razu wszyscy chcieli trenowac trojboj a co do tego ze wyzanaje zasade "Lepsze jest wrogiem dobrego" skad ten wniosek stad ze nie zgadzam sie z twoimi pogladami a moze to twoje poglady na te sprawe sa mylne??

pozdrowienia dla siłaczy z Legnicy i nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Witam wszystkich dyskutantów.
Ja odpowiem na ine pytanie-
Józef BEJGROWICZ jest jednym z prekursorów TS w Polsce. Startował jeszcze w Polskim Związku Sportów Siłowych u braci K. w kategorii 75 kg. Jego stałe wnki w te kategorii z tego co pamiętam kształtowały się na poziomie 580-600 kg, chociaż kiedyś wywalił progresję i zobił ponad 600.
Jego najlepszym bojem był MC.

I jeszcze mała dygresja:

Parker, nie masz racji. Ciężko byłoby przy Twojej wiedzy i wsiąknięciu w środowisko trójboju zaakceptować realia trójboju w Legnicy.

*** Znawca w dziale Nasze zdjęcia ***
*** Czytelnik działów Strongman i trójbój siłowy, Suplementacja, Dla zupełnie Zielonych ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
kurcze, wszyscy krytykują paRkera, a niedługo się okaże, że dostanie zakaz wstępu do Legnicy
wyników jak nie było tak nie ma na stronach EPF, w dodatku hackerzy zablokowali tę stronę haha

cześć Przemo słyszałeś wieści, co Ty na to: Stanaszek 612,5 kg i drugie miejsce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Poki, co nie mam zakazu wjazdu do Legnicy. A realia pewnie sa podobne jak w innych klubach - szara siermiezna polska rzeczywistosc. Czyli brak pieniedzy i zainteresowania trojbojem prawdopodobnie.

Pilkarstwo Darka jest juz legendarne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile cisnie najwiecej

Następny temat

J. Wegiera i M. Wilk startują o 17.00

WHEY premium