SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzut młotem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
siemka mam pytanie bo ostatnio mój kolega pokłócił się z trenerem oto że mięśnie skośne brzucha nie pracują przy rzucie młotem. Mam prośbę czy ktoś może mi powiedzieć czy pracują czy nie i jakoś tą odpowiedz uzasadnić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Skośne brzucha będą odpowiedzialne za rotacje tułowiem i stabilizację sylwetki. W rzucie młotem zawodnik kręci i w ostatniej fazie robi niemal ćwiczenie na skośne brzucha, to jest Russian Twista. Odpowiedź więc brzmi: tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
dzięki bardzo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
a jeszcze jedno jak byś mógł mi powiedzieć skąd to wiesz i dlaczego napisałeś "niemal ćwiczenie..." i czy robiąc skręty ze sztangą ćwiczę te partie mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie wiem skąd to wiem. Podstawa anatomii
Bo rzuciłem okiem na film z bicia rekordu świata żeby przeanalizować ruch i ewidentnie cały ruch polega rotowaniu tułowiem. I tak, jest to jedno z ćwiczeń na tę partię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
dobra dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
mam taki mały offtop: gdzie w Polsce można trenować rzut młotem? Szczerze, przeszukałam internet i nic konkretnego nie znalazłam a słysząc nie raz że mam predyspozycje do tego typu sportów, może warto wreszcie coś z tym zrobić. Z góry dzięki za odpowiedź.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podejrzewam, że ta dyscyplina jest mało znana i musiałbyś szukać prędzej indywidualnego trenera.
Zapłacisz więcej ale i profesjonalniej będziesz trenował oraz kto wie - może igrzyska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie istnieje coś takiego ja prywatny trener... Poszukaj sekcji w swoim miejsce zajmującej się tą dyscypliną i podbij- jedyna możliwość nauki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chłopak, 16 lat chce zrzucić troszkę brzuszka

Następny temat

Siatkówka czy mam szanse grać zawodowo?

WHEY premium