SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucam palenie / mój blog / kapitan10

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
3maj sie kapitan!! dasz rade. Jak teraz nie rzucisz to juz chyba rzucisz dopiero jak Cie ******lna do piachu z rakiem pluc

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Method99
nawet nie wiesz jak wielką ma wartość twoja wypowiedź w tej chwili, właśnie miałem iść zapalić tak się w*urwi*lem ale to strasznie mam nerwy nieziemskie na pewne sprawę...

Gdy zobaczyłem że mój blog jest podświetlony jako najnowszy tematy zrezygnowałem

dzięki

nie będę palił!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Ciesze sie, ze pomoglem

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6

siema tomek jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
20 dzień minie w pełni rano o 7
dzisiaj jak pisałem wcześniej masakra w pełnym znaczeniu tego słowa... Po południu miałem nieciekawą sprawę i się wk*wilem nieziemsko wtedy właśnie miałem ochotę na papieroska przez chwile powstrzymałem późnij wchodzę na sfd i widzę na zdrowie podświetlony mój temat wtedy właśnie odpisałem... Kto wie co by się stało jakby method nie napisał tego posta...

Później pojechałem na korki tam też miałem ochotę na papierosa(w pewnym momencie była duża) z która walczyłem

pzdrawiam i dziękuje wszystkim za wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
a trenujesz cos ? sport pomga na wszystko..serio ja w sporej czesci dzieki temu ze zaczelem dosatwac w ****e na sparingach rzucilem fajki ogolnie po treningach jest sie wyczerpanym i nie ma sie ochoty na nic. Moze na silce zacznij cwiczyc czy cos..

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
hhehe( wejdź na mój profil)
Ćwiczę pływanie na siłkę też chodzę.W siłowni fajki mi w żaden sposób nigdy nie przeszkadzały natomiast w pływaniu lekko zaczynały przeszkadzać w wynikach nie odczuwałem tego ale bardziej się męczysz jak palisz a treningi są dosyć mocne

a ty ile paliłeś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
ponad 2 lata, Nie duzo, ale do tego jeszcze palilem nalogowo zielsko pod ponad roku..i ogolnie tez dragi byly dla mnie czyms normalnym. Dziewczyna i sport ..i udalo sie :) Tobie tez zycze tego !

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
21 PRZED SNEM ZNOWU CZEKOLADA , STRES towarzyszył dziś cały CZAS!!!
trzeba Z TYM skończyć I zacząć trzymać SIę DIETY BEZWZGLęDNIE OCZYWSICIE NIE PALąC!!!


POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Mija 30 dzień bez gówna i czuje się dobrze
Na insomani natknąłem się na temat w którym jest link do ściągnięcia książki Allen Carraznanego na całym świecie eksperta w dziedzinie rzucania palenia.

http://www.insomnia.pl/Prosta_metoda_jak_skutecznie_rzucić_palenie-t575436-s2.html


Allen Carr, zanim zasłynął jako światowy lider w dziedzinie rzucania palenia, przez 30 lat nie rozstawał się z papierosem (potrafił wypalić 100 papierosów dziennie!). W wieku 49 lat rzucił palenie a następnie zbił fortunę, dzieląc się z innymi swoją metodą.

Jego książka "Easy Way To Stop Smoking" ("Łatwy sposób na rzucenie palenia") opisująca sposób na pozbycie się nałogu zwana metodą Easyway stała się światowym bestsellerem. Od 1985 roku przetłumaczono ją na 20 języków i sprzedano ponad 7 milionów egzemplarzy.

Oczywiście nie palę a książkę czytam po to żeby nigdy po papierosy już nie sięgnąć ( nałogowi palacze wystarczy że przeczytają książkę i rzucą palenie).Jestem na 16 stronie większość z tych rzeczy jest mi znajoma ale zbaczymy jak przeczytam całą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prywatny lekarz nie ma prawa brać zapłaty jesli

Następny temat

psychika i schizy zawałowe

WHEY premium