SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALLEN CARR - Łatwy sposób na rzucenie palenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6473

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
Witam miał ktoś styczność z tą książką i komuś pomogła?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
jest motywacja to najważniejsze..załamałem sie ok 25-30 kiepow dziennie... ale długo to trwało a ogarnałem to nie dawno wczoesniej nei widziałem to już się zalicza tyle palenia za kalectwo.. a pamietam jak palilem z 5 dziennie.. to chore co się stało i powiedziałem STOP. jednak da się a nei marudzic ze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
Tao to. Dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
bo pewien facio mi polecił ale poł na poł do tego podchodze ze niy ksiazka moze byc cudotworcą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
W pracy wiele osób u mnie polecało więc książkę przeczytałem, ale paliłem dalej. Jakoś mnie nie ruszyła. Od czasu jak obejrzałem film Allena ostro ograniczyłem, pomógł mi elektryk, a teraz aktualnie 184 dni bez fajka! A schodzio ponad ramę dziennie Fajnie przedstawił poziom stresu z fajkiem i bez na diagramach. Film wpłynął mi na psychike mimo tego, że nie było tam jakiś hard akcji z płucami itp. Przez ostatnie 3 lata myślałem, że do końca życia będę niewolnikiem papierochów(paliłem 7,5 roku). Jestem przek...wsko z tego powodu zadowolony! Nie je...bie odemnie, nie je...bie mi z mordy, nie je...bią mi ubrania, nie mam zadyszki po 1km biegu, nie mam zadyszki po 3 km. Mam nadzieję, że i Tobie się uda! Książka i film sama z siebie za dużo nie da. Musisz chcieć Ty sam. Bo to jak...? siłownia bez diety

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-02-02 22:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
Grekar9 a jaki to film Allena ogladałeś? i ktos cos jeszcze się wypowie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 781 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53053
Też o niej kiedyś usłyszałem i postanowiłem ją przeczytać i rzucić palenie. Przeczytałem, rzuciłem... na 4 dni. Później znowu zacząłem palić. Aczkolwiek trzeba przyznać, że książka dodaje pozytywnej motywacji do rzucenia palenia i na pewno pomaga w odstawieniu papierosów. Jak ktoś chce rzucić - na pewno warto przeczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Mr R
Grekar9 a jaki to film Allena ogladałeś? i ktos cos jeszcze się wypowie na ten temat?


Allen Carr-Easyway To Stop Smoking 2005
Jest jeszcze jakiś inny jego film bodajże, ale chodzi o ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
musze go poszuakc z pl badz napisami

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
PRZECZYTAŁEM.. film obejrzałem i jak narazie od 14 lutego nawet kiepa w pysku ani nawet nie myślę zeby palić... po ok 14latach... naprawdę ale trzeba chcieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
PRZECZYTAŁEM.. film obejrzałem i jak narazie od 14 lutego nawet kiepa w pysku ani nawet nie myślę zeby palić... po ok 14latach... naprawdę ale trzeba chcieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
A nie mówiłem? to teraz dajesz Soga i jesteśmy kwita
Mi mija 200 dni bez fajki

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-02-19 19:47:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co oprócz niedoboru magnezu może być przyczyną drgania powieki?

Następny temat

Gojenie tatuażu

WHEY premium