SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba bez termogenikow HELP! SOGI!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
na boldenon to stanowczo za wczesnie nie jest jeszcze do konca pewny, sprawdzony itp. bog wie co z dziecmi pozniej :)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
aha nie zrozumialem

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
wiec ten cykl jest ok? + sally tak?

1-8 test propionicum 5% 100mg c3d
6-10 wino (tab) 30 mg codziennie
novla na odblok

aha pisalem ze mialem nie przyjemne efekty po efce, gdyz mam problemy z bezsennoscia itp, z tego co wiem to sally moze chyba zaszkodzic

Zmieniony przez - Xawier w dniu 2005-03-08 10:56:37

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
xawier---skumaj że to co bierzesz jako dop to tylko dodatek!----skup sie na diecie---CKD---a dobór środków to zwis! ---jedziesz kilka pierwszych tyg na aero--następnie jeśli zaczniesz odczuwać zmiejszone spalanie fatu lub stwierdzisz że sie niewyrobisz w jakimś tam czasie który sobie założyłeś ,to wtedy dokładasz spalacze....a nie na odwrót wszystko..ehh.......z fb-polecam eca....i w sumie tylko to w zupełności wystarcza....

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
thatman tak, ale chcem zastosowac propa i wino aby nie bylo spadkow, zawsze jak robilem wycinke to strasznie mi sila spadala i masa miesniowa, boje sie troche spalaczy bo mam wysokie cisnienie.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
jak masz wys ciś w młodym wieku to weź zacznij sie leczyć...
spalaczy żadnych brac niemusisz!! wal tego propa ze stanem do tego ckd i aer i to będzie zajefajny spalacz!---

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xawir droche za duzo kombinacji....Dieta...a przedewszystkim słuchaj wasnego Ciała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jak bierzecie taki syf jak thermal to nie dziwne, że nie rusza was... kupcie sobie jak pan Bóg przykazał syntetyczną efkę i bierzcie ją z kofeiną a nie jakieś dno łykacie...
Co nie zmienia faktu, że efka nie na wszystkich działa - mnie pali tak sobie, natomiast fajnie pobudza... ale ja też łykałem mase clena i sally wiec pewnie dlatego

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
pisze juz 3 raz ze na mnie ECA dzala jak cholera!!! tylko efekty uboczne sa nieprzyjemne!!!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
skoro na Ciebie ECA nie działa to trudno - tak niektórzy mają - mysle, że skutki uboczne mozna zminimalizować biorąc syntetyk a nie jakieś syfne zioła

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak mozna

Następny temat

Prosze o Rade Specjalistów

forma lato