SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba + redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Jesteś młody,Twoja wytrzymałość wzrasta...właściwie nie powinieneś mieć większych trudności z uyskaniem rzezby.Tylko zapamiętaj i przyjmij zasadę wypijania koktajlu białkowego z 4 jaj z dodtkiem mleka ponieważ redukcja zaczyna się w nocy ,zupełnie jak tycie.W ciągu dnia możesz rozbujac machine zwaną mięsniami .Noc jest od budowania ,więc pomóż sobie białkiem.Powodzenia.

"Mięśnie mówią nie ,ja mówię tak"-Arnold S.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
Teraz druga sprawa, jakieś suple/spalacze się przydadzą czy dam rade zejsc ponizej BF 15% bez spalaczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Nie wierzę w tzw.spalacze tłuszczu> pisałem wcześniej o proteinach ,to białka mają tę zdolność wprowadzania komórek tłuszczowych do mitochondriów i tam ulegaja spaleniu nawet wtedy gdy spisz,dlatego zaproponowałem abyś przyjmował białko tylko na noc i rano w celu ograniczenia katabolizmu.Nocna formuła to ; KAZEINA,JAJECZNE,SOJOWE BIAŁKO.Nie wydawaj kaski na spalacze.Dobre rezultaty osiągniesz wypijając w ciągu dnia dobrą kawę koniecznie bez mleka bez cukru.Kawa jest dobrym spalaczem o 30% skuteczniejsza od tzw.spalaczy w pigułach.Jeśli zechcesz to przed treningiem drugą kawę,sam zobaczysz o ile wskoczy Twoja wydolność NIE ZAPOMINAJ O WODZIE podczas ćwiczeń.W ten sposób zachowasz pełne mięśnie i zredukujesz tkankę tłuszczową.

"Mięśnie mówią nie ,ja mówię tak"-Arnold S.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest dobrze?

Następny temat

FBW do oceny. Pomozecie?

WHEY premium