SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rychlak-droga do "Number One"

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
ja nie twierdze iz amerykanie czy kto kolwiek jest lepszy.
Po prostu, jesli ktos - bez wzgledu na to z kad sie zjawil - odnosi dobre wyniki to CZAPY Z GLÓW!
JAk by sie tak zdarzylo iz Mr Rychlak, byl Panem Rychalakiem z Pomianowa k. Psciny Dolnej to by byla dopiero euforia i wygadywanie takich bzdór jak "zrobil to na sucho", wcinajac kilogram ziemniaków i 2 bochenki chleba dziennie... a jego nadzwyczajna sila jest wynikiem napromieniowania jader jego taty w trakcie wycieczki krajoznawczej w Czarnobylu, badz pracy czeladniczej u kowala 15 lat temu.
Bzdury... Wyobraz sobie iz u nas lyka sie DOKLADNIE to samo i w takich samych ilosciach.
+ ludzie... otwórzcie oczy . . . cóz to za cholubienie tych tzw "supli"?? Smiac sie chce
Takie moje 3 grosze!

Chwat.. dobry temat. Jak by nie bylo facet jest w tej chwili najmocniejszym wyciskaczem na ziemi! Czy on te suple jadl czy tez nie

Pozdrawiam serdecznie,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
sunReal z szacunkiem,ale wyliczenia ci sie sypneły 140kg o.k,a koszulka?a suplementy mysli ze to nie działa?Chyab macie mdłe wiadomosci o takich koszulkach i jak ktos dobrze reaguje na koksy to mozna zdziłac cuda,poza tym rychlak nie wazy 125kg tylko wiecej.
jeszcze dodam iż 325kg bylo wycisniete i spalone 2:1(MŚ w USA), a luz był na 330kg to juz zostaj mniej.
Moze panowie jeszcze tak sie zapatrzycie w tamta strone,ze bedziecie płacic dolarami lub funtami,tfu...fe nie ładnie.
Polacy łaczcie sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
FairDo pozatym spojrz na rekordy nawet w ipf zawodników z usa robionych u siebie z przed 20lat gdzie nie bylo kontrloi lub byla tylko na papierze.
moze mi wmowice ze tam jest inne przyciaganie ziemskie.
FairDo i reszta zjedliscie chociaz 1/5 tego co rychlak?czy wyciskaliście w takiej koszuli?czy trzymaliscie ja chociaż w rekach ub stare ehphd i teraz tytany czy rage?
Odpowiedz znam,wiec troszeczka przemyjcie swoje oczki...
nie przecze ze jest silny i to co wypycha to ne bywałe,ale....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
trzymaliscie, trzymaliscie :)
ludzie z któymi pracuje startuja w BPC - brytyjska czesc WPC
i o ile sie orientujesz ZERO kontorli wszelakich - dotyczy sie to zarówno sprzetu jak i medykamentów.
A powiem wiecej, nie tylko "trzymaliscie" czy tez "widzieliscie"... a nawet "zakladaliscie" na dupe
to tak na marginesie.
Tu nie ma o co sie klucic. TAk jak napisalem powyzej, czy z "suplami" czy tez bez, czy w koszulce takiej czy innej... Gene Rychlak cisnie na dzien dzisiejszy najwiecej na swiecie.
Jedno co to nalezy starac sie dowiedziec jak mu sie to udalo. Wszelkie wybitne osiagniecia nalezy przynajmniej replikowac, skoro nie jestesmy tego w stanie narazie pobic.

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
.

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-03-03 13:59:03

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Borewicz.p - jak jesteś taki cwany, to spróbuj położyć na ławeczce koszulkę wielowarstwową - nawet 20-warstwową - i poproś ją, aby wycisnęła te 60 kg, które rzekomo dodaje. Tak zwykle argumentują zawodnicy IPF, gdy ktoś natrząsa się z ich koszulek. Ciekawe, dlaczego ich zdaniem jedna warstwa jest cacy, a dwie lub wiecej jest be? Jedną warstwę z IPF należy traktować poważnie, a dwie z WPC stają się powodem do kpin - to nielogiczne.
Pisałem, że wielowarstwowce zostaną wprowadzone do IPF i wszystko wskazuje na to, że zostaną wprowadzone, gdyz w federacji tej, jak w każdej innej, istnieje tendencja do dodawania sprzętu, a nie odejmowania. Chyba, że w związku z ewentualnym dopuszczeniem trójboju na olimpiadę ta tendencja zostanie zahamowana.

FairDo - mimo wszystko zawodnicy IPF (ci z nich, którzy biorą) nie mogą stawić się na mistrzostwa nabombieni, ale ale odstawić medykamenty odpowiednio wcześniej.

Zmieniony przez - Knr w dniu 2005-03-03 20:32:35

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 521
Daje SOG'a )
oczywiscie jakbym mogl

Jedz duzo!!! Badz duzy!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Najsilniejszy to jest mój wójek lat 68,który mieszka w Nowosybirsku.
Kiedy naprawiał swoją ciężarówkę leżąc pod nią ,spadła ona z podnośnika prosto na jego klatkę.
I wtedy w nieludzkim wysiłku uniósł ją wypychając rękoma do góry,a jego pomocnik włożył spowrotem podnośnik.
Tylko zapomniałem spytać co on je.

A tak wogóle to jest tylko gdybanie ,co by było jakby...

Ja w odróżnieniu od wielu tutaj piszących,miałem na sobie koszulkę INZER,,TRIPLE,,i mogę powiedzieć że daje strasznego kopa około 60kg,więcej nie próbowałem bo łapy mi się rozdygotały i było juz niebezpiecznie.
A zatem faktem jest że wielowarstwowe koszulki dają dużo więcej od jednowarstwowych,ale to nie one wyciskaja tylko człowiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Knr
A ty znowu przekręcasz.Zawodnicy I.P.F czyli też ja,nie nabijają się z koszulek wielowarstwowych.My twierdzimy że porównywanie wyników uzyskanych przez tych używającyh takich koszulek ,jest bezsensowne.
Porównywać można się gdy odbędą się zawody gdzie wszyscy startujący z różnych federacji,będą musieli podporządkować się takim samym zasadom.
Ale to jest niewykonalne,z wielu przyczyn.
Jedni chcieliby żeby była dokładna kontrola a anni nie,to samo dotyczyłoby ogólnie dozwolonego sprzętu oraz sposobu wykonywania boju.

Tak więc możemy sobie tylko pogadać ,kto ile wyciska i w jakiej federacji ,a zawsze będą jakieś za i przeciw.

A może mi zdradzisz tajemnicę skąd masz takie informacje że I.P.F poduści niedługo koszulki wielowarstwowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Wzorek - to prawda z tym wujkiem? Ja znam pięćdziesięciolatka, który dźwignął (na moich oczach) ciągnik ursus c-330 chwytając za przedni zaczep. Facet nigdy nie wykonywał martwego ciągu, ale pracuje jako młynarz i może w tym tkwi tajemnica.
To miło z Twojej strony, że nie kpisz z zasad obowiązujących w innych federacjach, ale zważ, ile razy pojawiaja się na forum sformułowania typu "cyrkowe federacje" w odniesieniu np. do WPC. Inna sprawa, że niekiedy zasługują one na takie miano, ale wg mnie nie w mniejszym stopniu, niz IPF.
Co do wielowarstwowych koszulek - myślę, że zostaną one wprowadzone do naszej federacji, gdy wyczerpią się mozliwości jednowarstwowych. Wcześniej jednak pojawią się takie koszulki jednowarstwowe, które będą dawać przebitki (oczywiście zawodnikom zdolnym do wykorzystania ich potencjału), przy których przebitki aktualnie używanych wielowarstwowych będą mogły się schować.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOSTEK podczas wyciskania

Następny temat

150kg w koncu

WHEY premium