SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rwa Kulszowa - pytania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Rwa kulszowa to nie jest diagnoza, tylko określenie pewnych objawów. Skuteczne leczenie powinno być poprzedzone ustaleniem przyczyny bólu. W szczególności może nią być "naderwanie mięśnia". Także obaj ortopedzi mają w pewnym sensie rację.
O ile przyczyna Twojej rwy jest w kręgosłupie, to fizjoterapeuta McKenzie powinien Ci pomóc. Mam nadzieję, że w razie potrzeby terapeuta da Ci program ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających, które mają na celu zapobieżenie nawrotom dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
kradam czemu skasowales mi wypowiedz jak prawde napisalem
sam mam to schorzenie i lecze je juz dlugo i tak jak napisalem tak mi powiedzial lekarz zaleczyc tak wyleczc nigdy przykro mi
pozdro

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Skasowałem, bo wprowadzasz w błąd. Objawów rwy można skutecznie się pozbyć, choć oczywiście nie zawsze.
Co do Twojego przypadku, to nie wspominasz co jest przyczyną dolegliwości. Nie opisujesz również jakie są kompetencje lekarza, który Ci to powiedział. Nie zakładałbym, że przeciętny lekarz zna się na tego typu dolegliwościach i co za tym idzie leczy tylko objawowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
"Co do Twojego przypadku, to nie wspominasz co jest przyczyną dolegliwości. Nie opisujesz również jakie są kompetencje lekarza, który Ci to powiedział."
- Kradam nie jestem pewien czy pytasz mnie czy B-50, ale jeśli mnie to... przyczyną moich dolegliwości jest skrzywienie kręgosłupa w części lędźwiowej, a ból nogi zaczął się gdy podniosłem ciężki przedmiot ;p..no i lekarz nie jest "przeciętny" ponieważ na gabinecie miał napisane "Ortopeda - traumatolog - specjalista rehabilitacji medycznej" i cos jeszcze ale nie pamiętam, no i mówił, że się specjalizuje w leczeniu bólów kręgosłupa itp.


Zmieniony przez - sseebbeekk w dniu 2007-12-23 13:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tytuły akurat niewiele zmieniają,najważeniszje,żeby dobrze leczył Ważne też,żebyś miał pewność co do jego poczynań i był w stanie mu zaufać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
przyczyną moich dolegliwości jest skrzywienie kręgosłupa w części lędźwiowej
Oj na pewno lekarz Ci to powiedział? Bo to raczej mało prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
Nie, sam tak powiedziałem :p...lekarz cos tam mówił, że mam dyskopatie ;p i mi wypadł dysk między IV i V kręgiem lędźwiowym.

Zmieniony przez - sseebbeekk w dniu 2007-12-23 15:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
lekarz cos tam mówił, że mam dyskopatie to standard u lekarzy

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to,że masz dyskopatię,zmienia znacząco postać rzeczy:)

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mowili mi to 3 neurolodzy 2 w polsce jeden w angli oraz fizjoterapeuci do ktorych bylem kierowany

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęknięta kostka?

Następny temat

kontuzja przy wyciskaniu

WHEY premium