SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowa o odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699829
"doszlo do tego ze moj kolo co byl kilka lat na soku nie chce wrocic na igly.mowi ze podoba mu sie jak jego wlasne hormony pracuja."

sorry stary,ale nie kupuję takich bajek
po kilku latach na soku nie ma szans na takie cuda
żeby gospodarkę przywrócić do równowagi potrzeba dużo czasu,sam nawet hyper power PCT tutaj chooja pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Z sajdami na clomie sprawa mocno indywidialna. Przy poczatkowym uderzeniy 200mg na dobe sajdy sa odczuwalne, ale w moim przypadku nie bylo zadnych dolow, depresji itp. To wydaje mi sie po prostu psychika osob schodzacych z cyklu, a nie dzialanie sermow. Przy 200mg mialem wiec tylko dosyc silne bole glowy i lekkie mdlosci. Po przejsciu na 100mg ED, a pozniej 50mg - zero sajdow.
10 tabsow clomu to moim zdaniem za malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699829
więc nie wiem po co się katować takimi dawkami
jak czytam że ktoś stosuje 300mg clomu to aż samoistnie głowa zaczyna mnie na******lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
nie wiem, czy za mało, bo szczerze mówiąc w mojej obecnej sytuacji trudno to ocenić. Z uwagi na sprawy osobisto-naukowe od ponad miesiąca nie trenuję, nie dymam, nie jem tak to potrwa jeszcze przez najbliższy tydzień. Libido mam z pewnością obniżone, ale to raczej wynika z innych przyczyn niż zejście z soku (które miało miejsce 20 października). Natomiast jajka w normie. Jak radzicie - żreć jeszcze ten clomid, czy poprzestać na ziółkach?

podpisuję się pod ty,. co Flex napisał o dawkach clomidu rzędu 300mg

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2009-11-10 13:34:34

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
dokładnie flex,a grupa endokrynologów napewno sie ma lepszych zajeć niz rozpisywanie pct dla *****i na siłowni Tego clomu jest za dużo 100 to mozna walic przez 5 dni potem przejście na 50 mg a potem nawet na 25mg. Gadałem z endokrynologiem u siebie ,on przy poważnych stanach nie przekracza 50 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ja bym przeciagnal jeszcze cloma. Jesli brakuje Ci punktu odniesienia, to idz zrobic badania w labie, chociaz w sumie w tym momencie poziom testa nie bedzie zbyt miarodajnym kryterium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
dokładnie. w sumie to najlepiej byłoby coś zdymać, zobaczę co się da zrobić

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
sajdy po clomie sa u mnie sie objawiaja powaznym problemem z zasypianiem.co do dawek cloma to tez mysle ze sa duze ale to nie ja wypyslilem ten odblok/zreszta jest tak jak ze wszystkim.trzeba sprobowac i zobaczyc jaka jest roznica miedzy ty sposobem a innym.jednemu podpasuje jedno a drugiemu co innego poza tym William Llewelyn jest dla mnie wiekszym autorytetem od nawet najwiekszego mozga na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
karlos1232 wszystkich nie znam/nie bralem wkleisz sklady to sie rozpracuje :)

Z czystym sumieniem moge polecic Novedex xt, Inhibit E, Formestane
z tch wymienionych

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra z tego cos sie wymysli.
Roid sog polecial,za caloksztalt ci sie nalezal juz dawno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL / LEWA KOMORA SERCA PORADY

Następny temat

MET+NBII LIMIT EDITION CZY WARTO

WHEY premium