SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rozmowa o odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10688 Napisanych postów 45209 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57796
Troche nie logiczne moim skromnym zdaniem moge sie mylic.To tak jak by pic redbula do psychotropow .

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16799 Napisanych postów 240600 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239308
ogólnie podobne mam odczucia,ale w dopingu wszystko się zmienia co parę lat poglądy,doświadczenia itd.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10688 Napisanych postów 45209 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57796
Przecieraj nowe szlaki i dziel sie doswiadczeniami,co by bylo bez reformatorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 4396 Napisanych postów 69772 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590427
im dłuższy cykl tym mocniejszy odblok , sam jestem obecnie podczas odbloku , jedno już wiem nigdy nie będę robił dłuższego cyklu niż 10 tyg . Teraz miałem najdłuższy mój cykl bo 7 miesięcy , ciężko teraz jest dojść do siebie . Dodałem provi bo czułem się jak pipa

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2009-11-05 15:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 14747 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102587
Artykuł autorstwa Anthony'ego Roberts'a ze strony mesomorphosis.com
Jeden z bardziej rzeczowych jakie czytałem.Wrzuciłem w translator i wybaczcie,ale z polskiego na polski,sami musicie sobie przetłumaczyć

Po cyklu, mamy jeden cel: aby trzymać zyski zrobiliśmy podczas cyklu. Niestety, jest to łatwiej powiedzieć niż zrobić, ponieważ poziom wielu hormonów i innych substancji, które krążyły wokół ciała podczas cyklu (ogromne ilości testosteronu, insulinopodobnego czynnika wzrostu, hormon wzrostu oraz obniżenia kwoty muscle-wasting glikokortykosteroidy ) są obecnie zmienia. Niestety, są one ustępując niższe ilości hormonów, jakiego chcemy dla budowania mięśni, a większe kwoty katabolicznym nich. Co należy zrobić, tak szybko jak to możliwe jest uzyskanie swoje ciało, aby rozpocząć produkcję własnych naturalnych hormonów anabolicznych, i produkują mniej katabolicznym nich. Niestety, organizm ma inne plany.

Ale potem, więc mogę ...

... I jestem przekonana, że protokół ten pozwoli Ci odzyskać swój naturalny hormonalne i szybko tracą znacznie mniej zysków pracowałeś tak ciężko w cyklu. Protokół ten, który zazwyczaj jest realizowane po cyklu o nazwie "Post Cycle Therapy" lub "PCT" za krótki.

Po pierwsze, powiem ci, co hormony anaboliczne są zazwyczaj niskie, kiedy cykl się kończy, a które katabolicznym te są wysokie, a powiem ci, jakie leki mogą zmienić stan jak najszybciej. Czy to wszystko potrzebne? Nie, wcale. Możesz przejść do końca tego artykułu i czekam na mały wykres zrobiłem - w zakresie moich umiejętności komputerowych - które wszystkie zalecenia dawkowania i związków zaangażowanych właściwie odzyskać od swojego cyklu. Myślę jednak, że można zobaczyć bardzo dziwne, rekomendacje, jeśli po prostu przejść do końca, i znajdzie się przeczytanie całego artykułu, aby dowiedzieć się skąd pochodzą - czy może po prostu spróbować, aby dowiedzieć się, co gotten into me?

Nie jestem ponowne wynalezienie koła tu, a może widzieliście część tych informacji w innym miejscu (ewentualnie w coś pisałem, być może gdzieś w internecie lub w magazynie), ale jestem pewien, dwóch rzeczy:

Nigdy nie widziałem nigdzie tego protokołu PCT
Jest to najbardziej efektywny PCT You'll Ever See
Najpierw dam wam krótkie wyjaśnienie na ciała i jak to działa i dlaczego nie ma opóźnienia w czasie po zaprzestaniu Sterydy anaboliczne, zanim powróci do normalnego ciała. Pamiętaj, że podczas tego odstępu czasu tracisz zyski, więc naprawdę musimy zrobić to jak najkrócej. Po pierwsze, musimy zrozumieć, trochę, co dzieje się w organizmie, co powoduje jego naturalnym stanie, a co hormonów wykonują jaką funkcję. Nie martw się, postaram się zrobić to bezboleśnie.

W wieku dojrzewania, Gonadatropin releasing hormone (GnRH) jest coraz zwolniony z podwzgórza, co z kolei powoduje wydzielanie hormon folikulotropowy (FSH) i Luetenizing Hormone (LH) z przysadki mózgowej, a na końcu mężczyzna gonady (jądra) są następnie stymulowane przez tych hormonów przysadkowych (LH i FSH). (1). FSH, choć zazwyczaj myśli tylko rolę w produkcji plemników, faktycznie pomocy w regulacji funkcji komórek Leydiga (2), natomiast LH bezpośrednio powoduje komórki Leydiga w jądrach wydzielanie hormonów androgennych, takich jak testosteron (co jest przyczyną wzrost innych hormonów anabolicznych: insuliny, czynnika wzrostu, Hormon Wzrostu, itp ...). Androgeny to zrobić, a następnie kierowanie innych tkanek wewnątrz ciała, albo poprzez przyłączanie się do receptorów dla androgenów (AR), które znajdują się przede wszystkim w cytoplazmie specyficznych komórek, lub co jest znane jako nie-działanie za pośrednictwem receptorów. Kiedy androgenów (własne naturalnego testosteronu i sterydów anabolicznych Ciebie wstrzyknięcia lub spożycia) wiąże się z receptorem we wnętrzu komórki, aktywuje transkrypcję określonych genów. Co to znaczy? Nie martw się, to tylko oznacza, że stereotyp cząsteczka zawiera komórki wiadomość do zrobienia czegoś. W przypadku testosteronu, na przykład jeden z komunikatów wysyła do komórki jest zwiększenie retencji azotu w organizmie, co pozwala na korzystanie z więcej białka wziąć w i budować więcej mięśni. W przypadku testosteronu (lub sterydów anabolicznych w ogóle), to transkrypcji powoduje wiele różnych działanie anaboliczne odbędzie się: wzrost IGF, zmniejszenie stężenia kortyzolu, wzrost liczby czerwonych ciałek krwi, a wzrost syntezy białek I już powiedziałem, temat. Nie znaczy to, że AR wiążąca jest jedyną rzeczą, która powoduje anaboliczne i androgenne skutki, jednak. Oxymetholone i Methandrostenolone (Anadrol i Dianabol) zarówno wiązania bardzo słabo na AR jeszcze są zarówno wysoko anaboliczne i androgenne. Poniższy schemat jest przykładem androgenów wejścia w komórki docelowej, gdzie (w tym przypadku) stymuluje syntezę białek, które jest głównym anaboliczne:Pod kontrolą tego wzniosłego stanu androgenów, również przejść androgenne rozwoju, jak również rozwoju anaboliczne. Jest to widoczne w okresie pokwitania, gdy samce rosną zmian body experience włosy głos, ponieważ doświadczenie narządów rozwoju i wzrostu.

Inną cechą androgenów w organizmie jest to, że podlegają one w tak zwanym "pętlą ujemnego sprzężenia zwrotnego. Pozwala jednego przeglądu z pierwszych rzeczy, mówiłem, ok? Twoje ukrywa Podwzgórze GnRH, co czyni przysadki wydzielanie LH i FSH, wreszcie z kolei powoduje stymulowanie jąder komórek Leydiga do produkcji testosteronu (w wyniku przemiany cholesterolu), pamiętasz? Ok, teraz, gdy testosteron jest tworzony jednak, że ma możliwość z kolei przechodzi różne procesy metaboliczne, które hamuje GnRH, co z kolei hamuje wydzielanie LH i FSH, a przynosi kres naturalnego testosteronu. Po testosteronu przestał być produkowany, to nie wysyła tego negatywnego sygnału, a GnRH w końcu zaczyna wykonywać swoje zadania ponownie. W ten sposób organizm chroni przed nadmiar hormonów wydzielanych i przyczyniając się do utrzymania homeostazy (status quo ... w tym przypadku państwo, w którym jesteś nie zyskuje ani nie traci mięśni) (1). To ujemne sprzężenie zwrotne jest częściowo dlatego stosowanie sterydów anabolicznych ... chcemy więcej testosteronu do celów anabolicznych (lub więcej Anavar czy cokolwiek innego) niż nasze ciało pozwala nam produkować (nie to, które wytwarza nasz organizm Anavar, ale ten pomysł). Gdy używamy że wstrzykiwania testosteronu, wysyła wiadomości do naszego organizmu do rozpoczęcia ujemne sprzężenie zwrotne i zaprzestać produkcji / wydzielanie hormonów, które powodują naturalną produkcję testosteronu. Poniższy wykres wyraźnie pokazuje ten proces, wyświetlając zarówno pozytywne i negatywne opinie system (y):Więc, co mówię, że steroidy anaboliczne wzrost poziomu androgenów we krwi, niosąc kres GnRH, co przysadkę mózgową (ewentualnie) reaguje poprzez zmniejszenie uwalniania LH; utrata LH powoduje zamknięcie testosteronu, Oczywiście, co wiesz, jest wytwarzany przez komórki Leydiga w jądrach po ich stymulowane przez LH. Am I jest powtarzalny? Tak. Nie musisz zrozumieć to wszystko, aby zrozumieć, PCT protokołu Jestem o określenie? Tak. Pamiętaj, że ujemne sprzężenie zwrotne jest, oczywiście, nie ma problemu, podczas gdy jesteśmy na cyklu. Chcesz więcej testosteronu (lub androgenów) w organizmie? Napełnij kilka strzykawek!

Ale wszystko co dobre dobiegła końca, a większość z nas wybrać do końca naszego cyklu w pewnym momencie. W tym momencie, gdy jest jeszcze kilka androgenów wokoło w nas, nasze naturalne produkcja nie rozpocznie się, a nawet raz one są, mogą istnieć jakiś czas opóźnienia przed organem dane, że musi ona zacząć produkować własne androgeny ponownie. Jak powiedziałem wcześniej, tym razem opóźnienie jest surowo i kataboliczne, gdzie można stracić dużo się zyskuje. Więc co musimy zrobić, to coax ciało szybko własnej produkcji androgenów.

Jednym z pierwszych leków będziemy rozważyć w tym celu jest to, co zwykle nazywa SERM. Nolvadex (Tamoxifen) jest SERM (Selective Estrogen Receptor Modulator, co oznacza, że zdolność do działania jako anty-estrogenowy w odniesieniu do niektórych genów, ale również działającego w charakterze estrogenów w stosunku do innych. To "wybiórcze" część Chyba. Czyni to poprzez blokowanie transkrypcji genów w niektórych przypadkach oraz inicjowanie transkrypcji genu w innych (3). Na szczęście dla nas, ma estrogenowe na kości (czyli zwiększa ich objętość) i lipidów we krwi, oznacza to obniża poziom cholesterolu - (4) (5), jak również zapobieganie gynocomastia poprzez zapobieganie transkrypcji genu estrogenów w tkance piersi. Niemniej jednak działa jako anty-estrogenowy w przysadce, zwiększając tym samym LH i FSH, co powoduje zwiększenie stężenia testosteronu. 20mgs z Nolvadex będzie podnosić poziom testosteronu o 150% (6) ... Nolvadex rzeczywiście ma sporo wniosków o stereotyp sportowca użyciu. Przede wszystkim jest to najczęściej używana jest w celu zapobiegania gynocomastia. Nolvadex to faktycznie przez konkurujących na miejscu receptorów w tkance piersi i wiążące go. Możemy więc śmiało powiedzieć, że efekt tamoksyfenu jest poprzez blokadę receptorów estrogenowych tkanki piersi (7).
Estrogen jest również ważna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, a nie tylko to, ale profilu lipidowego (zarówno HDL i LDL), należy również wykazać znaczną poprawę w administracji tamoksyfenu (34).

Nolvadex również kilka ważnych funkcji przy użyciu sterydów sportowca. W hypogonadic i niepłodnych mężczyzn danym Nolvadex, zwiększenie stężenia w surowicy LH, FSH, a co najważniejsze, testosteron wszystkie przypadki (35) Można także zablokować trochę estrogenu w przysadce, co jest bardzo korzystne, kiedy stosować HCG (więcej o tym później) (36) (37). Wzrost testosteronu Nolvadex może dać komuś z dysfunkcyjnych jest w zasadzie, że 20mgs z Nolvadex będzie podnosić poziom testosteronu o 150% (6) ... Czemu nie używamy Clomid, innym SERM? Cóż, przede wszystkim dlatego, że ma dużo więcej do zrobienia tego samego. Dla porównania, wymagałoby to 150mgs z Clomid do realizacji tego typu elewacji w testosteron, ale Nolvadex także dodatkową korzyść w postaci znacznie zwiększając LH (Leutenizing Hormone) odpowiedzi na LHRH (LH-releasing hormone) (6). To prawdopodobnie oznacza jakąś upregulation z LH-receptorów z powodu anty-estrogenowe Nolvadex ma wpływ na przysadkę. Chociaż zarówno Nolvadex i Clomid są zarówno SERM, w rzeczywistości są zupełnie inne. Jak już wiesz, Nolvadex jest bardzo anty-estrogenowych w podwzgórzu i przysadce, natomiast Clomid wykazuje słabe działanie estrogenowe na przysadki (7), który jak można się domyślać, jest dalekie od ideału. Należy unikać PCT Jestem sugerując ... i faktycznie, unikać w ogóle ... to nie tylko tak dobre, jak Nolvadex.

Need jeszcze dodać, że 150mgs z Clomid chcesz poznać hormonalne zwiększają doświadczenie z 20mgs z Nolvadex jest dużo droższe? So lets dump Clomid ... i nie, używając go wraz z Nolvadex zapewni nie "synergia" that I've ever seen in wszelkie odpowiednie badania.

Ileż Nolvadex należy użyć podczas PCT? Jestem zwolennikiem korzystania 20mgs.day, choć być całkowicie uczciwy, można chyba nawet uciec z dużo mniej. Dawki tak niskie, jak 5mgs/day okazały się tak skuteczne, jak 20mgs/day na niektórych obszarach stymulacji gonad. (8) 20mgs/day jest jednak to, że dawka siebie i inni z powodzeniem stosowane i badania zrobiłem w tej dziedzinie zazwyczaj używa tej kwoty miligrama. SO pozwala trzymać się 20mgs/day do teraz.

Tak, aby skutecznie sugeruje Nolvadex nie może być używany w mega dawki, aby uzyskać mega wzrost w naturalnych hormonów. Nie możemy użyć ogromnych dawek żadnych anty-estrogen, rzeczywiście, i oczekują ogromny wzrost naszych naturalnych hormonów, rzeczywiście. Arimidex (inhibitorem aromatazy, co oznacza, że przestaje konwersję testosteronu do estrogenów inny lek stosowany w walce z rakiem piersi jak Nolvadex) wykazuje w zasadzie takie same skutki, gdy ,5 MGS lub pełny 1mg jest używany (9) i mam jeszcze dalsze badania gdzie do 10mgs/day z Arimidex jest badana bez wyraźnej korzyści ponad 1mg/day. Letrozol (innego inhibitora aromatazy) jest zdolna do hamowania aromatazy maksymalnie na sam 100mcg/day (10).. Tak wyraźnie musimy dodać inne związki do naszych PCT, bo mega dawki jeden związek nie myślę, że to absurdalnie śmieszne, widzę ludzi zaleca górę 40-80mgs/day z Nolvadex lub miligramów całości (lub dwa!) Z Arimidex, już po cyklu, jak i na propozycje cyklu. Chciałbym sterować bardzo jasne słuchania, kto sprawia, że tego typu zalecenia ...

Wszystko to mówi mi, że nie można po prostu użyć mega dawek anty-estrogenów lub SERM zrobić coś więcej niż rozsądnych dawkach. Należy zatem, że twoje ciało może odpowiedzieć tylko tyle wigoru do jednego leku w tych rodzinach. Więc pozwala dodać inny lek lub dwa, ok? W ten sposób możemy używać rozsądnych dawkach kilku narkotyków oraz niektóre synergii ... miejmy nadzieję, zmniejszenie naszych czasów odbudowy.

Potrzebujemy czegoś, aby przejść z Nolvadex, który działa w inny sposób, i człowieka Gonadatropin kosmówkowej (HCG) jest najlepszym wyborem tutaj. Oto, gdzie wszystko się nieco kontrowersyjna (nie, naprawdę ... Wiem, bo jestem prawie wyłącznie wokół osoby (obecnie), który zaleca HCG dla Post-Cycle Therapy. Mimo, że jestem postrzegana jako Old School w tym zakresie, Naprawdę, jest to zupełnie nowy paradygmat do stosowania HCG, co było możliwe jedynie poprzez włączenie innych związków jestem wprowadzenie do Ciebie PCT. HCG jest naturalnym wyborem, gdyż zostały wykorzystane z powodzeniem leczyć AAS wywołanych (11), i tylko to gwarantuje, że jej włączenie do naszego cyklu.

HCG jest hormonem peptydów produkowanych przez zarodka we wczesnym okresie ciąży, a potem przez łożysko do pomagają kontrolować ciężarne kobiety hormony (może coś naprawdę powiedzieć kontroli ciężarnej kobiety hormonów wyjątkiem lodów i czekolady?). Oczywiście, jak można się domyślić z nazwy, jest to substancja, która pobudza gruczoły płciowe (stąd: gonadotropiny). Czyni to poprzez inicjowanie transkrypcji genu, który jest identyczny z Luetenizing hormonów, powodując w ten sposób komórki Leydiga do produkcji testosteronu. Brzmi nieźle prawda? Możemy stymulowania produkcji LH i FSH z naszymi Nolvadex, a następnie bezpośrednio stymulować komórki Leydiga, jak również, do produkcji tony testosteronu przez różne drogi! No cóż ... to nie wszystko takie proste.

Niestety, podczas gdy HCG wzrost testosteronu, zwiększa estrogenów, jak również (12). Jak zapewne wiecie, estrogen działa bezpośrednio na komórki Leydiga wpływ na zmiany w działalności enzymów istotnych dla syntezy testosteronu (13) i może rzeczywiście uznać za ważny element, że ujemne sprzężenie zwrotne mówiłem wcześniej. Ponadto, zwiększenie stężenia krążących LH okazały się skłonić down-regulation receptorów LH w obu badaniach na gryzoniach (14), jak również badań z udziałem ludzi (15), ponieważ HCG imituje LH, możesz spodziewać się jej to samo. To downregulation LH może powodować wzrost steroidogenowe cholesterolu (cholesterol przeznaczonych przez organizm do przekształcenia testosteronu). (16). Tak więc, po początkowym HCG wywołanej wzrostem testosteronu jest więcej, jeśli używany wystarczająco downregulate swój LH-receptorów estrogenowych i wzrost za dużo, a nawet więcej steroidogenowe cholesterolu jest dostępny. To powiedział mi, że mniej jest konwertowane do testosteronu. W rzeczywistości, gryzoni modele sugerują, że jeśli przyjąć dawkę wystarczająco duże, aby powodować gwałtowny wzrost testosteronu w surowicy, to faktycznie znieczulać komórek Leydiga do następnego ujęcia, i najprawdopodobniej nie wystąpią wzrost testosteronu od drugiej dawki w ogóle lub mogą wystąpić bardzo niewielkie jeden na najlepszych (17).. Ponieważ jest to spowodowane LH-downregulation receptora, i że występuje w ludzkich modeli też jest ładny przyjąć, że jeśli pierwsza dawka HCG jest zbyt duży, drugi nie będzie zbyt skuteczny. Niestety, brak wzrostu stężenia testosteronu nie oznacza koniecznie, że HCG może nie być w stanie zwiększyć poziom krążących estrogenów (18) i pamiętać, że wzrost Estrogen będzie (najprawdopodobniej) powodują ciała ostatecznie do produkcji mniejszej ilości testosteronu. Low post LH cyklu nie są główną przyczyną powolnej odbudowy, ponieważ LH ogólnie wzrasta do poziomu powyżej wartości początkowych po cyklu o wiele szybciej niż produkcja testosteronu nie. Jest to prawdopodobnie dlatego, że przysadka pracuje ciężko, aby dostać się zanik komórek Leydiga, aby uruchomić ponownie produkcję testosteronu. HCG powinny także przywrócić jądra wielkości, czuję potrzeby, aby wspomnieć o tym, ponieważ jest to ważne dla mnie i podejrzewam, że większość mężczyzn. Wydaje się również, że HCG działa bardzo dobrze, gdy jest on wykorzystywany na ludzi, którzy mają niski poziom LH na początku (tak jak jest po cyklu), jak wiele badań na temat pre-chłopców w okresie dojrzewania i Hypogonadotropic mężczyzn hipogonadyzmem sugerowałoby (19)

Sugeruje to, że przed narażeniem na normalnym poziomie LH lub gonadatropins w ogóle jest to konieczne dla HCG-induced komórki Leydiga odczulania. To oczywiście nie jest problemem dla nas jest, jak będziemy używać, gdy LH / poziomów Gonadatropin są bardzo niskie i tak ... po prostu trzeba ją wyłączyć, zanim odzyska normalną funkcję, lub będzie działać przeciwko nam w końcu. (19) (20). Na szczęście, steroidy anaboliczne czasowych spowodowanych hipogonadotropowym, że ma doświadczenie po cyklu zasadniczo pozwala nam odpowiedzieć na HCG jak każdy z niskim stężeniem LH (21), a więc, jak mówiłem, dużo ewentualny wpływ hamujący HCG nie jest będzie to istotne, ponieważ nie było przed "plucia" przez krążących gonadotropin. To wspaniała wiadomość dla nas, ponieważ będziemy używać HCG podczas PCT, kiedy musimy wrócić niektórych funkcji HPTA, a nie kiedy mamy poziomy gonadatropins wystarczająco wysoki, aby spowodować HCG-induced odczulanie.

Ale jesteśmy jeszcze ryzykując pewne opóźnienia hamowania i ewentualnie nasze odzyskiwania przy użyciu HCG? Chyba nie ... widać, niektóre badania u ludzi wykazały, że HCG w rzeczywistości nie mają bezpośredni wpływ na hamowanie uwalniania LH u mężczyzn (22) (23), ale (prawdopodobnie) stara się hamować wydzielanie LH pośrednio, po prostu poprzez stymulowanie produkcji testosteronu (w ten sposób aktywacji ujemne sprzężenie zwrotne). Innym czynnikiem jest udział indukcji jąder aromatazy, co podnosi poziom estrogenów, również prowadzi do zahamowania. Niestety, jeszcze inny proces, downregulation komórki Leydiga receptora LH siebie, wydaje się odgrywać rolę w dużej dawki HCG jąder odczulanie. Jest to również zrobić HCG faktycznie blokując przekształcenie 17 alfa-hydroxyprogesterone (17 OHP) na testosteron (24). Nolvadex faktycznie przestaje to blokowanie działania HCG zachodzącym (25). Prawdopodobnie ze względu na bezpośrednie Nolvadex w życie antyestrogenowe i LH-upregulating wpływ na przysadkę, zahamowanie gonadotropin przez HCG jest (25) niemal całkowicie zatrzymał się po jednoczesnym podaniu Nolvadex! Więc jeśli używamy Nolvadex a my to tylko przy użyciu HCG, kiedy są niskie w gonadatropins, nie będzie hamowany przez to w ogóle! Right?

Cóż ... może ... ale jest jeszcze kwestia estrogenów spowodowanych tym HCG stymulowanego wzrost testosteronu. Cóż ... możemy używać niskich dawkach (300iu lub tak), aby uniknąć pewnych, że główne kolec w estrogenów, a tym samym spowodować wiele mniej hamowanie z HCG (26). Oczywiście, chcę użyć nieco więcej HCG na wtrysk (500iu), gdybym mógł, aby moje ciało funkcjonuje w pełni szybciej i tracą mniej moich zysków. Może uda nam się uciec z podjęciem niektórych Witamina E z naszymi HCG, ponieważ zwiększa zdolność reagowania w osoczu stężenia testosteronu do HCG, co czyni je znacznie większe podczas podawania witaminy E niż bez niego (27). Tak więc możemy uzyskać lepszą odpowiedź z naszej HCG biorąc Witamina E (polecam 1000 jm / dobę), ale że nie pozbędziemy się problemu, który mamy, która jest estrogenu wzrost HCG spowoduje.

Pozwala rozwiązać ten cholerny problem estrogenów teraz ....

Pozwala dodać inhibitorem aromatazy! Który, choć? No cóż, skoro już jesteśmy przy Nolvadex, nie możemy użyć Letrozol lub Arimidex, jak Nolvadex będzie rzeczywiście znacznie zmniejszyć stężenie w osoczu krwi z nich (28)!

Mamy więc do korzystania Aromasin (exemestane) w naszym AI, ponieważ jest aromatazy inactivator, czyli czyni receptorów estrogenowych bezużyteczne, a zamiast hamowanie produkcji (jak anty-aromatazy zrobi) to odcina produkcji całkowicie. Aromasin może również powodować androgenne strony (29) (30) (31), które mogą pomóc podnieść swój nastrój, gdy jesteś w PCT. Ten ostatni lek w mojej zalecane PCT może skutecznie usunąć aż do około 85% + estrogenów z organizmu (32). Co najważniejsze, przy Aromasin wraz z Nolvadex nie obniża exemestane skuteczności (33). Więc teraz, myślę, że problem JAKICHKOLWIEK hamowanie możliwe HCG jest rozwiązany, a my możemy użyć tego 500iu/day dawki, że chciałem użyć wcześniej.

Z tego PCT, nastąpi gwałtowny wzrost LH, FSH i testosteronu, jak również niemal całego bloku na wszystkie czynniki, które mogą być przyczyną Twojej naturalnych hormonów będzie opóźniony w powrocie do wartości wyjściowych. W związku z tym uważam, że w drugim cyklu jest ponad to, kiedy powinna rozpocząć ten PCT (tydzień po ostatnim strzale, lub następnego dnia po ostatniej pigułce jest w porządku). Pamiętaj, że czekają na dodatkowych androgenów byłeś przy opuścić swoje ciało ma sensu, ponieważ chcemy, aby rozpocząć odzysk jak najszybciej, aby zachować maksimum korzyści. Nie ma dowodów wskazujących na oczekiwania dłuższy czas po zakończeniu cyklu ponad wzrośnie PCT skuteczności ... po prostu wydłuża czas nie robisz nic pozytywnego odzyskać swoje naturalne hormony. A jak długo run to? Cóż ... musimy przestać HCG w stosunkowo niedługim czasie z przyczyn omówionych wcześniej. Ale Nolvadex i Aromasin można wykorzystać na chwilę dłużej. Idealnie, chcielibyśmy być coraz tygodniu badania krwi, ale możemy również get it done miesięcznie i po prostu działa ten PCT dopóki nie zobaczymy naszych naturalnych hormonów odrestaurowany ... tygodniowe Bloodwork ale naprawdę nie jest rozwiązaniem dla większości z nas. W przypadku braku możliwości windykacji z krwi, pracy, I'm going to give you my best thoughts on czas powinien być zainstalowany plik PCT. Należy pamiętać, nie omówili żywienia lub innych związków, które mogą być korzystne ... to dlatego w tym artykule, jestem szczególnie związany z przywróceniem funkcji hormonalnych, nic więcej. I bez dalszych opóźnień, tu są moje zalecenia PCT:

Tydzień Nolvadex HCG Aromasin Witamina E
1 20mgs/day 500iu/day 20mgs/day 1000 jm / dobę
2 20mgs/day 500iu/day 20mgs/day 1000 jm / dobę
3 20mgs/day 500iu/day 20mgs/day 1000 jm / dobę
4 20mgs/day 20mgs/day
5 20mgs/day
6 20mgs/day
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1834 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52690
Kwestia odbloku to sprawa mocno indywidualna, totez kazdy musi wypracowac najlepsza dla siebie metode. I prawda jest, jak ktos juz wspominal, ze wielu zawodnikow z czolowki trojboju czy kulturystyki nie bawi sie w odblok farmakologiczny, a pomoc organizmowi na przywracaniu homeostazy polega jedynie na odpowiedniej metodyce treningowo-zywieniowej oraz oczywiscie wykorzystaniu suplementow i preparatow ziolowych. Znam takie osoby i nie dosc, ze nie maja zadnych problemow po cyklu, to nawet ciesza sie udanym potomstwem.

Osobiscie jednak stosuje odblok farmakologiczny, ale jestem zwolennikiem malych dawek nawet po mocnych cyklach, co w moim otoczeniu jest bardzo popularne. Nie widze wiec na przyklad powodu, dla ktorego niektorzy wala tak ogromne dawki hcg. Nawet w cyklach z trenem (ponad 8-10tyg) nigdy nie przekraczalem 250 jednostek podkosrnie E2D, a po cyklu maksymalnie podnosilem do 500. Efekt taki jak powinien byc. Znajomi stosujacy dla porownania metody z wieksza i mniejsza iloscia hcg rowniez bardziej chwala sobie sposob z mniejszymi dawkami. Organizm mezczyzny bardzo dobrze reaguje na gonadotropine nawet w malych iosciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1012 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5533
czsem myśle ze odblok
ma wiecej skutków niz sam cykl

ciekawy artykuł lecz zbytnio nie moge go ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 14747 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102587
Sorry,ale jeśli ktoś twierdzi,że przywrócenie homeostazy po cyklu jest możliwe bez środków aptecznych,w czasokresie trwającym tyle co PCT,to pieprzy bzdury!Czemu zatem naturalnie nie podniosą sobie poziomu hormonów,zamiast walić cykle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16799 Napisanych postów 240600 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239308
ciekawy ten art. jak i koncepcja odbloku.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 14747 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102587
Cena Aromasinu w aptece internetowej,to 653,80pln za 30tbl. 25mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL / LEWA KOMORA SERCA PORADY

Następny temat

MET+NBII LIMIT EDITION CZY WARTO