SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozgrzewka przed mixtapem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
co do kamerzysty to amator co mozecie zobaczyc w pelnej wersji BTL2:
http://strony.aster.pl/mcben/BTL2.avi
a co do skoka to nie wiem mysle ze dosiezny sie nie zmienil zbytnio od roku i to jest ciagle okolo 75 cm(moze sie poprawilo z 5 cm, ale w kazdym badz razie nie zauwazylem wielkiej roznicy). natomiast z naskoku znacznie sie poprawil. moze 10 albo wiecej cm? mysle ze okolo 95 cm z naskoku powinno byc. (w lutym mialem 90 cm z naskoku - mierzone, a teraz czuje ze jest lepiej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a jaki masz zasieg? pewnie cos <260 tak wiec 355 powinienes lapac reka hmm to musisz miec ponad lokiec zasiegu na koszu :) dotykasz lokciem obreczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
moze trudno w to uwierzyc ale mam krotkie rece stosunkowo bo tylko 250 cm zasiegu. moj kumpel ktory ma 183 cm jak sobie zmierzylismy zasieg to siegal mi dlonia do polowy dloni.
a lokiec do kosza zapakuje. moze na wymiarowy to moglby byc klopot(chociaz kto wie) o tyle na kosz 295-300 mysle ze o ile bede mial dobry dzien to spoko da rade. mysle ze tak do 345 (moze 350?) cm powinienem doskakiwac.(chociaz jak napisalem nie wiem napewno ile dokladne, w lutym doskoczylem do 340 cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
http://www.soltys.piasta.pl/soltys2.rar
rbk tour bialystok :)
186cm, kolo 1m wyskoku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
gratulacje? to ty? bez kitu... a co tam wygrales? na filmiku wyglada jakbys byl raczej mojego wzrostu, ale ok nie kloce sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja ja hehe :) mam 186 niestety, ale 18 lat wiec licze ze urosne jeszcze :) wygralem koszulke, smycz i bilety wstepu na impreze, miejsce drugie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
a co robiles na wyskok? trenowales cos? ps w sumie niezly byk z ciebie jak na 18 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
proste ze trenowalem, na poczatku gregry, potem sam modyfikowalem, i silownia treningi ukladane przez dudka, hansa ;) byk? :D nie wydaje mi sie - 78kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
byk w sensie ze silne nogi masz. a ostatni trening kiedy robiles jesli mozna spytac i co to bylo?

kurde ja waze 89 kg to dopiero sam jestem byk hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nogi mam niepropocjonalnie silne, ale to juz genetycznie po ojcu chyba :) treningu poszukaj w tym dziale: raz w tygodniu silowy do poprawy czy cos takiego :) teraz chce przytyc troche jakies kilka kilo...latwiej sie gra...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie są łożysjka w rowerach?

Następny temat

Ot Trening

WHEY premium