SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roy Jones Jr vs Omar Sheika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
no chyba trzeba po jakies bro jeszcze skoczyc a przed walka mam family guya na oslode czekania na comedy central
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
No Panowie Polsat włączać zaczyna się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
jak na pierwsze wrazenia to jestem zaskoczony polaczeniem walk mma z gala boksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Jak tam oglądacie jeszcze :D? Jak dla mnie walki MMA ciekawe, szczególnie to ładne kolano w szczęke xd ładnie zakończona walka. Teraz ta walka boksu jakoś mnie zamula i boję się, że zaraz usne a oglądam to gale tylko ze względu na Roya Jones'a Jr

Pozdro

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1378
Kto wygrał bo zasnalem na 2 rundzie Roya ????????
OJEJKU MAC!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
Jones wygral - cos piąta rudna to chyba była, Sheik dostawał lanie i sędzie przerwał... ale decyzja zbyt pochopna o przerwaniu walki... a szkoda bo szybkość Juniora masakryczna....a tu juz w piatej rundzie koniec :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No bez przesady ,aż takiego lania to nie dostawał ,oczywiście Jons cały czas przeważał ,ale sędziemu sie coś po***ało w kasku że przerwał tą walkę!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Sędzia HooyOgladałem walkę.Zaskakiwała mnie szybkość i precyzja zadawanych ciosów przez Jonesa,Sheik był przy jego lewych prostych bezradny,ale gość generalnie ma mocną szczękę,tylko niepotrzebnie nastawiał się na "mocne" akcje i liczył,że w końcu któryś cios dojdzie i zrobi wrażenie na Jonesie ,lub go położy na deski.Sędziemu nie wiem co odyeebało,że przerwał pojedynek.Fakt,że Palestyńczyk wyłapywał strzały,ale nie wydawał się być niezdolny do kontynuowania walki,kontuzji żadnej solidnej też nie miał,która by go ograniczała w walce,wiec tą decyzję uważam za niesłuszną.Zawodowy boks zawsze będzie mi się kojarzył niestety z wałkami,albo decyzjami sędziów,którzy mają swoje "widzi mi się"...Jak w tym konkretnym przypadku....Nie wiem,czy Jones powinien się cieszyć z tak otrzymanego pasa.W sumie nie wywalczył go,tylko dostał go w prezencie od sędziego,a gdyby walka trwała pełne 12 rund mógł go "zdobyć" .



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-03-22 09:50:27

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1082
tragedia .. jakąs kare powinien sedzia dostac , zwykla akcja bokserska, nawet w sumie nim niezachwialo, zadnej kontuzji (kropla krwi na nosie to nic) a tu sedzia konczy jak po ciezkim KO. Jonez z Calzaghim mial nad okiem 3 cm rozciecie i lekarz nieprzerywał... Sędzia "amator"

Najlepszą obroną jest atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
http://www.kimjudas.blogspot.com/ Tu macie całą gale. Troche zepsułem Staracilem noc a dzisiaj rano była powtórka

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi POMOCY PILNE

Następny temat

uzywany dobok

WHEY premium