SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower stacjonarny do 1500 zł

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44
Co polecacie?? Waże ok. 87kg, mierze ok. 187cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
http://www.arkus.com.pl/pl/sklep/go:zmien/

-ceny całkiem sobie i rowerki naprawde ok, dziewczyna i siora w posiadaniu od ponad roku "uzytkowania" ...z wyboru są zadowolone.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107
ja mam 180 i waże 60kg :) bardzo dobrze jeździ mi sie na Yorku, on jest chyba do 120 kg przeznaczony. Poza tym można sobie idealnie ustawić siodełko bo reguluje sie w pionie i w poziomie. Poza tym York jest dobrą firmą...przynajmniej nie marketową. No i wygląda na stabilny :) Myślę że nie kosztuje więcej jak 1000-1300 zł.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Ja kupilem najtanszy z pulsem na raczkach, kosztowalo to chyba z 330zl z przesylka. Wszystko ok i do 100kg.

Jedyna wada to, ze regulacja oporu kola nie jest za dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Mi sie podoba i ta elektroniczna regulacja oporu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107
co do Olprana to słyszałam że są bardzo zawodne... Ludzie narzekają na tą markę wiec może warto zastanowić się nad czymś innym. Słyszałam że jest z nimi mnóstwo problemów a serwis mają tylko Katowicach. Ja bym nadal polecała Yorka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
jak masz tyle kasy to biez kettlera ja mam w domu juz ponad 2 lata i 0 problemow za 600zl dostaniesz juz jakis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107
No tak Kettlera owszem. Tylko nowy Kettler kosztuje od 1400-6000. Używany pewnie można znaleźć za 600 zł. Jest też wersja "marketowa" Kettlera w dużych sieciach... tylko jakości Kettlera to to raczej nie ma. Masowa chińszczyzna ale kosztuje tak do 1000 :)Tylko czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
hmm w makro sa kettlery w dorbych cenach aaa jak juz dobry kettler to masz za 1400zl.kettler.pl/index.php?tab=sport&c=26_rowery_treningowe&u=hks&id=153

sam bralme w makro i jestem zadowolony


Zmieniony przez - Roki86 w dniu 2007-02-06 14:01:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 107
tak właśnie mówiłam, że Kettler od 1400zł :) To jest najniższy model bo te bardziej "rozbudowane" kosztują koło 2000. Ale przynajmniej jakość i gwarancja, a Kettler daje jej 3 lata, więc nie ma się co martwić a poza tym dojeżdżają do klienta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Co do Yorka, to właśnie czekam na kuriera który ma zawieść ten szajs do reklamacji (model C760). Po 2 tygodniach (150 przejechanych km) całkowicie poluzowały sie krzyże przenoszące siły na koło zamachowe.

Jak zobaczyłem schemat jak jest to skonstruowane to myślałem, że padnę trupem.

Polecam Kettler'a, aczkolwiek dobry model elektromagnetyczny to wydatek rządu 3-4 tyś, chyba, że ktoś jest mniej wymagający.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie schudnać w pół roku!!

Następny temat

co jeść przed siłownią

WHEY premium