SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower czy orbitrek?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie wróciłam z hipermarketu z zamiarem zakupu orbitreka ... wróciłam bez niego ... brakuje mi kasy :( - cena prawie 700zł! no i pierwszy raz zobaczyłam go 'na żywo' - z przykrością stwierdzam że jeśli postawię to w swoim małym zagraconym pokoiku to chyba będę musiała nauczyć się latać i przestać korzystać z szafek :> Zaczynam się zastanawiać czy troche nie odłożyć zakupu tej maszynki (we własnej chacie mam nadzieję będzie gdzie postawić) ale bardzo chcę mieć na czym poćwiczyć jakieś aeroby - nie wyobrażam sobie biegania w tej zimnicy (nie lubie).

Czy rowerek jest dużo gorszy od orbitreka?

Mam jeszcze jedno pytanie - widziałam coś bardzo (jak dla mnie) dziwnego - wyglądało jak rowerek do którego ktoś zapomniał przyczepić kierownicę i siodełko :> Tylko taki owal z pedałami. Co to takiego? Podobało mi się ale nie mam pojęcia jakby się ćwiczyło na czymś takim? Da się utrzymać równowagę? To nie był steper ...miał jakieś liczniki itp. Może coś takiego jest bardziej wydajne skoro nie sadza się pupska na siodełko?

Right now there's only one rule: our way or the highway ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
"Czy rowerek jest dużo gorszy od orbitreka?"

nie ma róznicy

to o czym piszesz to cos w rodzaju bierzni,nie pamietam jak to sie fachowo nazywa- stawiasz nogi na "pedałach" i biegniesz z tym ze nie jak na bierzmi po 'płaskiej' powiezchni a pedały obracaja sie w takim kierunku jakbys jezdziła na rowerku
nie zamotałem ?

ogólnie nie ma wiekszej róznicy "na czym" a najwazniejsze zeby cwiczyc i utrzymac strałe tepo - jakie wymagane jest przy cw aerobowych

jezli nie masz kasy najlepszym rozwiazaniem jest zwykły steper

-[]---[]- WOLNY STRZELEC - Z WYBORU NIE Z "PRZEZNACZENIA" -[]---[]-
BLD SZATNI
Działacz spłeczny, Je.bać "system" (nie chodzi o windows )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quart - to dokładnie coś takiego - a na tym się nie traci równowagi? Mi się to podobało ze względu na to że mogłabym to włożyć po prostu pod biurko - wszystko inne zagraci mi pokój ;> myślisz że warto kupić coś takiego? Jakoś mnie to pociąga bardziej niż steperek pewno dlatego że człowieka zawsze ciągnie do jakiś nowości a steperek kiedyś miałam
ps: skąd mam wiedzieć że tento jest ok jeśli maszynka nie będzie miała funkcji pomiaru tętna?

Right now there's only one rule: our way or the highway ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jesli nie masz kasy
to najtansze beda marszobiegi

tetno bez przyrzadu mierzysz w najprostszy sposob tak ze po np 15min wysilku aerobowego przykladasz reke pod lewa piers tak aby wyczuc serce - i w ciagu 15sek zliczasz ilosc uderzen - nastepnie otrzymany wynik mnozysz razy 4 i otzymujesz ilosc uderzen serca na minute i patrzytsz czy wynik pokrywa sie mniej weicej z zakresem tetna 65%-75% twojego tetna maksywmalnego (ktore to maxymalne tetno wynosi 220 minus twoj wiek)

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarki na okres przelotów zmniejszaja mase komórek mózgu, by sie pozbyc niepotrzebnego balastu. Przygotowuac sie do godów odtwarzają je. Jestem w pierwszej fazie tak wiec przepraszam za glupie wypowiedzi.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-12-07 00:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Kanarek :)
Co do marszobiegów - za zimno ... jestem ciepłolubna jak moje jaszczurki :> Jak jest ciepło jeżdzę sobie po lesie na góralku ...

Right now there's only one rule: our way or the highway ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
to byl tylko pomysl
pozdrawiam

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarki na okres przelotów zmniejszaja mase komórek mózgu, by sie pozbyc niepotrzebnego balastu. Przygotowuac sie do godów odtwarzają je. Jestem w pierwszej fazie tak wiec przepraszam za glupie wypowiedzi.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
pozatym patrz - podpis kanarka

So jes doktoru?
-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no wlasnie
patrz


Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Right now there's only one rule: our way or the highway ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
powiedziałem cos nie tak?

So jes doktoru?
-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-12-07 00:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie
po prstu zmienilem podpis akurat


Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk inaczej

Następny temat

wchłanianie przy Pu-ERH

WHEY premium