SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower a odpoczynek

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie trochę z innej beczki, można jeździć na rowerze co dziennie ?? Ja mam problem jażdże często i to po górach ale tak z 10km dziennie ( w miesiącu wyszło by tak z 20 dni) i łapią mnie skurcze (ale nie w trakcie jazdy tylko kilka dni po niej) , tzn ostatni raz byłem w sobote na rowerze a dziś jak schodziłem ze schodów to skurcze mnie złapały , 2 miechy temu miałem chyba zapalenie mięśni od tych skurczy , przez 8 dni nie potrafiłem chodzić , teraz znowu sie zaczyna, nie pije wogule coli (kiedyś piłem dużo tego ale to niezdrowe i wypłukuje magnez to odstawiłem) Biorę witaminy, magnez w tabletkach morsujących i*****a dalej mam takie problemy Może to porostu od przemęczenia ?? Hmm sam nie wiem , az tak dużo nie jeżdżę , mam kumpli co jeżdżą tyle samo i im nic nie jest :( Ma ktoś podobny problem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myslałem ze moge jezdzic co dziennie ale sie przeliczyłem. A co do szpitala to oni szukali czy niemam jakies choroby genetycznej itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
Rościągasz się po kazdej jezdzie ? Szczegolnie uda i łydki

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozciagam sie , po jezdzie, a przed tez ?? To moze byc przyczyna ze sie nie rozciagam?? Niznam osoby ktora by sie rozciagala i tylko ja mam taki problem, hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15525
spróbuj się porozciągać po jeździe, dla uspokojenia mięśni i ścięgien. wystarczy kilka minut.

10 km dziennie to niedużo, nie powinno Ci nic być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy jak sie te 10km zrobi sprintem czy spacerkiem a moze silowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robie gdzies 5 gór takich wiekszych niz 10 pietrowe wiezowce (fajne widoki Razem to gdzies jest 10km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
To tym bardziej sie rozciagaj po kazdej jezdzie .

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie to ja ze schodów nie umiem zejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Witam mnie tez lapaly skkurcze po wiekszym wyilku,po jezdie na rowerze, szczegolnie. Teraz zazywam MAGNEZ i dziweczyny do mnie ciagnie a tak serio magnez pomaga, teraz nie mam skurczy, Ale porozciagac sie tez mozesz napewno nie zaszkodzi

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam magnez w tabletkach mulsujacych i pije od tygodnia, najwyrazniej przyciągnął skurcze A tak na marginesie to jakie witaminy , pierwiastki itp pomagaja w regeneracji miesni ?? Słyszałem ze wit z grupy B , a zelazo dobre jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Siostra dzsiaj wraca z wakacji to sie zaytam jakie Witaminki pomoga<siostra lekarz>

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ma ktoś jakiś sposób na to aby przełamać lęk, strach przy wykonywaniu akrobacji?

Następny temat

Bieg wahadłowy - plik audio

WHEY premium