SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezygnacja ze SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6453

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Witam.
Prawdopodobnie były już podobne posty na SFD,ale kolejny tez nie zaszkodzi.

Ostatnio Flex napisał post „znowu mnie korci" tym którzy nie wiedza o co tam chodziło to przypomne,ze chodziło o to ‘czy brać czy nie?’ ponieważ Flex jest off już rok…
Ten post jak i własne rozmyślania na temat brania sterydow i to,ze aktualnie sam jestem na cyklu który będzie długo trwał skłoniło mnie do zadania pytania:
W jaki sposób najłagodniej odstawić saa?I jak można sobie radzić z objawami abstynencji…?
Na forum dużo można znaleźć info.jak zrobić cykl,jak przeprowadzić skuteczny odblok…a co z odstawieniem saa?
Przeciecz kiedyś lub za jakiś czas będzie trzeba odstawić,a jeżeli nie to nieukrywajmy,ale pomimo lekow osłonowych i odbloku odbije się to negatywnie na naszym zdrowiu,a wtedy może dopasc nas glos rozsadku i także trzeba będzie odstawić…dlatego żeby przeżyć…smutne,skrajnie negatywne ale u wielu cykl goni cykl i to jest prawdziwe.
Sam nieskoncze jednego cyklu a już obmyślam i planuje jak będzie wyglądał następny i z jakich środków go zrobię.(błędne koło)
Zastanawiam się czy obejdzie się bez fachowej terapii psychologa/psychiatry? na pewno zależy to m.in. od stażu stosowania saa i siły uzależnienia.
Czy żeby skutecznie odstawić saa(nie mowie tu o okresie rok czy dwa lata)
należałoby zrezygnować z siłowni?żeby się nie draznic z samym soba, co by nie patrzeć jak koledzy pięknie puchna,a my zostajemy daleko w tyle.
Np.w przypadku uzależnienia od narkotykow jeden z warunkow który musi być spełniony żeby przestać ćpać to zerwanie kontaktow z ludzmi którzy ćpaja i nierzadko miejsce odosobnienia dla osoby uzależnionej.
Mysle,ze w brew pozorom zupelna rezygnacja ze stosowania saa może nie być taka latwa,co potwierdzaja wypowiedzi osob z forum….

Zatem jak odstawić saa…?


Ale mnie dopadla shiza

off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
historie o trzech cyklach sa az smieszne smiem sadzic i przerazajace,ze osoby juz przyznaja sia do uzalenienia
uzywam saa i wiele ciekawszych dodatkow juz od 15 lat, srednio 3 cykle roczne -jak sie startuje nie ma czasu na odpoczynek
najfajniejsze jest oczywiscie uczucucie to pewnosci siebie twardosc,niesamowita wytrzymalosc,dobry wyglad ale trzeba sie liczys z tym ze odstawienie jest konieczne
uwazam,ze nie bede mial z tym najmniejszego problemu tak jak nie mialem zaczynajac zmoabilizowac sie do wyzeczen
widomo trening nie bedzsie juz nigdy w zadnym stopniu porownywalny z tym co bylo nie wspomne juz o wygladzie ale niestety taka kolej
dla niektorych zapewne wizyta u psy/ zapewne sie przyda bo juz zauwazalem rozne przypadki
z jednego ktory znam - mowie o kakretnym gosciu,najgorsze sa pierwsze 3 lata
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jezeli bedziesz dalej cwiczyl na silce to moze byc bardzo trudno. Jezeli przestaniesz, problem sie sam rozwiaze.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
wyjechac z laska na bezludna wyspe gdzie nie ma silki

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
gorzej jak sie skonczy cwiczyc i sie obrosnie tlusczem i bedzie sie wygladalo jak tucznik :/ ciezka sprawa z tym....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zakochaj sie tym razem nie w siłce i koksach, a w panience przerzuc się z saa na suple... cieżko bedzie... ale nie jestes sam w cierpieniach, jest Nas wielu

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
ja mam psychologa na studiach na wstepie powiedzial taki text''jak kocham pieniadze,a pieniadze kochaja mnie'' ;D moze wezme go na bok i zapytam jaka mi da rade na temat konca sterydow albo terapie jakas przepisze

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
pewnie Ci powie ze kocha pieniadze :D i za taka rade bedziesz musial sporo zaplacic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja swoj pierwszy zaczne "moze" po wakacjach
w sumie mi sie nie spieszy,bo widze ze nadal rosne na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
Trudno powiedzieć... Psycholog/Psychiatra, choć brzmi to szpetnie co dla niektórych, są dla ludzi i z ich pomocy należy korzystać kiedy podpowiada nam świadomość. Posiadają oni odpowiednią teorię i praktykę aby "wyrywać" nas z danych stanów świadomości, psychicznego nastawienia i przystosowania do czegoś, do czego nie chcemy być juz przystosowanii. Naprawdę pomaga i warto.

Jeśli chce sięzrezygnować z koxu, to winna to być indywidualna walka z samym sobą, nie ma (chyba) złotego środka na to by odstawić. Czasem pomaga monolog z samym sobą, wyjaśnić sobie co mi to daje? w czym mi pomaga? i vice versa, w czym nie pomaga? w czym szkodzi? co mi to do na przyszłość? Czy ucierpie, ale jestem tego nieświaodmy, czy może będzie ok. Trudna sprawa.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1040
trzeba dojsc do takiego momentu gdzie sie zaakceptuje wkoncu swoj wyglad i stwierdzi sie ze wiecej nie jest potrzeba... chociaz kazdy doskonale wie o tym ze to jest bardzo ciezkie nawet ciezsze niz te ciezary ktorymi machamy na silowni ... Kazdy sobie mowi o jeszcze 2-3cm w lapce pare KG i koniec jednak gdy zdobywamy juz ta mase to stwierdzsamy ze lipa i chcemy WIECEJ !!!....
Mysle ze osoby ktore maja slaba wole powinny isc na spotkanie do psychologa ktory z pewnoscia pomoze

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Ja jestem poczatkujacy ale juz bede robil 3 cykl ( co prawda 2 byl totalnym niewypalem po poszlo wszystko co zdobylem) i zastanawialem sie nad tematem czy mozliwe jest rzucenie tego sportu i checi bycia wiekszym... Chyba sie nie da!! Najbardziej zaluje tego ze nie bede mogl wyjsc z dziewczyna na dyskotke, isc gdzies sie napic, wyjechac...- bo mam diete, cykl i silownie.... Zblizaja sie wakacje a ja naprawde nie wiem co robic( w duszy sobie powtarzam ze to ostatni cykl a potem bede cwiczyl rekraacyjnie- ale czy mi sie to uda??) Ona chce sie bawic zyciem, korzystac z dnia, a ja siedze w miejscu i sie obzeram i cwicze...!! A najgorsze co mnie spotkalo to jak bylem we wrzesniu na cyklu i poszedlem z nia do lozka wszystko pieknie git, ale 3 godziny sie meczylem i nie moglem dojsc... Boje sie ze teraz bedzie tak samo
Straszne watpliwosci ...
Z jednej strony chce miec super cialo byc duzy
A z drugiej chce sie od tego uwolnic i zyc jak moi kumple

Ja chyba naleze do tych co sa uzaleznieni- hmmm moze ten psycholog to dobra sprawa
Zobaczy sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego najlepszego Marcel-ku %-)

Następny temat

Rozstępy????? Jak wygrać z nimi??? Pomocy!!!

WHEY premium