SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reverse diet CO DALEJ????

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim. Mam problem otoz skonczylem redukcję na 2300kcal przy wadze 75-76kg i wzroście 174. Postanowiłem przechodząc na masę zrobić reverse diet wlasnie jestem juz w trzecim tygodniu. Dodawalem kalorie o 100 co tydzień więc teraz jestem na 2600kcal. Przez te niecałe 3 tyg widzę że schudłem jeszcze kilogram dwa a można powiedzieć że się docialem tak jeszcze bardziej niż na redukcji. I teraz mam pytanie ile jeszcze kontynuować ten reverse diet tak żeby zacząć łapać jakieś kilogramy a nie chudnac bądź utrzymywać wagę bo może i forma jest lepsza niż te 300 kalorii do tyłu ale czuje się chwilami słabo zwłaszcza psychicznie i siła na treningu też bardzo słabo idzie w górę mam ochotę znowu zrobić cheat day zeby się podladowac ale nw czy to nie jest bez sensu co tydzień np, na reverse diet. Więc co byście mi radzili czy podnieść te kalorie teraz o jakieś 200 tygodniowo bo moje samopoczucie oraz fazy na punkcie jedzenia są strasznie dziwne :D . Dzięki za odp!!!!!! Co do mojej diety jest ona wysoko bialkowo - węglowodanowa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
za mało dawałeś kalorii i nadal byłeś na ujemnum bilansie dodaj teraz 200 kalorii jak nadal nic się nie zmieni to w koljenym tygodniu o kolejne 200 podbij.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto kupić tą ławeczkę??

Następny temat

Mąka

WHEY premium