SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Restanon 250 - perturbacje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 51
Witam
Dwa tygodnie temu zacząłem swój pierwszy cykl. Wybór padł na Restanon 250 od shree. Planowane dawki po 1 ml, miały być dozowane co tydzień. No właśnie "miały"... W życiu nie spodziewałem się takiej reakcji organizmu, mam tu na myśli same skutki uboczne, moze po kolei:
-po 2h od iniekcji (iniekcja w udo, konieczna była korekta, za pierwszym razem wlecialo troche krwi do tloczka) gorączka, na przemian ze ziebnieciem
- otępienie niesamowite, niemożność zaśniecia, moze spalem z 1/2 h, ale byl to maksymalnie plytki sen, wyjalowienie emocjonalne
- zerowe libido, stu procentowa impotencja, powiekszone lewe jadro
- klopoty z wyproznianiem sie, bardzo nikła ilość suchego stolca, zatwardzenia
- Prawie w ogole sie nie pociłem
Ww efekty zaczely puszczac z czwartku na piatek. Z uwagi na negatywny oddźwiek po iniekcji zaprzestalem dalszej kuracji, naprawde gdybym czul sie tak jak we wtorek, tobym sie chyba zaj**l... Zabezbieczyłem sie tylko clomidem i tu jest wlasnie moje pytanie. Z uwagi na nizsze libido w stosunku do tego sprzed iniekcji, chcialem sie zapytac czy warto zazyc niewielkie dawki adekwatne do wtloczonego oleju? Czy mam to zrobic teraz, po 2-ch tygodniach, badz w ogole nie jest to konieczne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dziwne. Ankieta.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Skoczyło Ci ciśnienie bo tak się często dzieje u świeżaków co zaczynają walić towar. Przeżywałeś całą noc i efekt był taki jak był.

Jak rozumiem jesteś po 2inj, po takiej ilości nie potrzebujesz żadnego odbloku.

Na przyszłość - trzeba dojrzeć mentalnie do towaru bo jak widzisz Ty nie dojrzałeś i się zesrałeś krótko mówiąc.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na 2 bądź 3 cykl? Może ktoś pomoże.

Następny temat

Wejście na Tren a ból brzucha

WHEY premium