SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekrutacja do WSO Wrocław, pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na ten moment potrzebuje tylko propozycji jakie kierunki nadają się do tego aby po ich ukończeniu były przydatne w wojsku. Jak już zbiorę kilka takich propozycji to wtedy będę szukał informacji na temat tych kierunków oraz uczelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam co powiecie o specjalizacjach areomobilnych,rakietowe,rozpoznawcze które wybrac w których jest najłatwiej jesli chodzi o nauke pomózcie jstem niezdecydowny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
wiec te co wymieniłem ....
Infa, medycyna, jezykowe, logistyka, wszelkie kierunki techniczne ... w takich trzeba by szukac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Startuje w tym roku do WSOWL we Wrocławiu i nie wiem jaka specjalizacje sobie wybrać jeśli posiadacie jakąś widzę na ten temat byłbym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829
co myślicie o bezpieczeństwie narodowym na AON lub cywilne studia w WSOSP albo bezpieczeństwo wewnętrzne w szczytnie.również jak satino szukam kierunków ktore mogą sie przydac w wojsku lub policji.

Wielkim Szacunkiem WOJSKO i POLICJE darze, mundur włożę i Wszystkim pokażę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Studiowanie bezpieczeństwa narodowego ze specjalizacją Zarządzanie bezpieczeństwem i obronnością to w sumie może być dobrym wyborem... hm... warto się nad tym zastanowić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
"jaka specjalizacje sobie wybrać" zalezy od twoich predyspozycji :D aero i rozpoznanie jak masz dobre zdrowie i dobra forme :)
inne np zmech to mniejszy wzrost ;D
a pozostałe to juz luz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
wzrost 184cm waga 73:)chodzi mi o to czy na studiach w WSOWL na na specjalizacji areomobilnych jest łatwiej z nauką niz np na rakietowej czy to wszystko jest to samo jesli chodzi mi o nauke ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
różnią sie :)
oczywiście sa podobne rzeczy ale sa też materiały zwiazane ze specjalizacja ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie jeszcze jakieś propozycje kierunków ma studiach przydatnych w wojsku?
Zostały wymienione: Informatyka, medycyna, językowe, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne :)

W tym momencie zainteresowało mnie:
- bezpieczeństwo narodowe (Krakowska Akademia im. A. Frycza-Modrzewskiego) - zaocznie
- logistyka (Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach)- dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sparing - jak często?

Następny temat

Filmy

WHEY premium