SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja wątroby

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
Witam jestem po badaniach wątrobowych ast alt podniesione raz tyle wydaje mi się że to nie dużo ale chciałem coś kupić na regenerację co polecacie ? Wydaje mi się że przy takich wynikach wystarczy coś bez recepty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Wasyl__
Wskaźniki podniesione mogą być nawet 2tyg od treningów


Eee to już bez przesady
Pozatym jakby nawet były podniesione to nieznacznie w granicach normy

http://www.fitmagazyn.pl/trening-a-badania-krwi/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Jestes po cyklu z oralami czy tak ogolnie o zdrowie Ci chodzi i sie badales ?

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alt i ast niekoniecznie może oznaczać problemy z wątroba. Zbadaj jeszcze ggtp i bilirubinę. Alt i ast może być podniesione w związku z uszkodzeniem mięśni podczas treningów. U mnie cały czas te wskaźniki są podniesione, mimo że wątroba ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Dokladnie ,moze trening przed badaniami robiles albo leki czy wiecej pojadles syfu . Dlatego daj wiecej info bo ankieta pusta jest
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wskaźniki podniesione mogą być nawet 2tyg od treningów
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Az tak biegly w tych sprawach nie jestem ale skoro tak piszesz to wierze ze tak wlasnie jest Mi zawsze mowia zeby przed badaniami wstrzymac sie z treningiem dzien czy dwa .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiś czas temu czytałem badanie na ten temat. Wiadomo każdy organizm inaczej będzie działał. U mnie wiem że tydzień to za mało by spadło do normy, ale o jakieś 10 oczek już spada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
Dzięki za zainteresowanie ggpt i bilirubinę też badałem i jest ok najbardziej podniesiony był alt całkiem możliwe że pojadlem syfu bo ostatnio sobie pozwoliłem chciałem wjechać na orale i myślę czy zostawić to i później zregenerować czy teraz czymś zaatakować co polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699910
Wasyl__
Wskaźniki podniesione mogą być nawet 2tyg od treningów


Eee to już bez przesady
Pozatym jakby nawet były podniesione to nieznacznie w granicach normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Demon1964
Dzięki za zainteresowanie ggpt i bilirubinę też badałem i jest ok najbardziej podniesiony był alt całkiem możliwe że pojadlem syfu bo ostatnio sobie pozwoliłem chciałem wjechać na orale i myślę czy zostawić to i później zregenerować czy teraz czymś zaatakować co polecacie ?


masz odp co bylo powodem, nie ma co tutaj regenerowac bo i tak skoczy zaraz, wiec lepiej profilaktyke dobra dac od razu na cyklu zeby jak naj mniej podbilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Demon1964
Dzięki za zainteresowanie ggpt i bilirubinę też badałem i jest ok najbardziej podniesiony był alt całkiem możliwe że pojadlem syfu bo ostatnio sobie pozwoliłem chciałem wjechać na orale i myślę czy zostawić to i później zregenerować czy teraz czymś zaatakować co polecacie ?



Zacznij od wypełnienia ankiety.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy w Norwegii

Następny temat

Wyniki badania prolaktyny z obciążeniem u 24 latka

WHEY premium