SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 65kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
OK, dziękuję bardzo za sugestie. Ułożę coś na kilka dni i wrzucę do korekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Niekiepska sylwetka, mi się podoba. Gdybyś była moja panną, nie wymagałbym redukcji. Ludzie już Ci doradzili co masz robić, pozostaje tylko wdrożyć w życie.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
Dzieki, ale nie potrzebuję uprzedmiatawiania. Robię to dla siebie, a nie dlatego, że ktoś ode mnie wymaga.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - graphie w dniu 2016-11-13 12:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
Proszę o poprawki.
Dzień 1:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
Dzień 2:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
Dzień 3:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dla mnie: za dużo nabiału, za mało mięsa,, mieso to nie tylko kurczak, przy takiej podaży białka białko w proszku sporadycznie ratunkowo nie codziennie. Wiesz ile waży jajko? Bo raz masz 80 g jajka raz 40 - jako to od 50-65 pi razy drzwi, nie wpisuj gotowych posiłków typu jajecznica na maśle - tylko ilośc jajek plus tłuszcz uzyty do smażenia. Posiłek po treningu to najważniejszy posiłek, daj tam wartosciowe produkty - ryż, mieso a nie jakieś miksy. Słonecznik do wywalenia. Podwieczorkiw mojej ocenie są na nic, nie ma sesnu robić posiłku na 200 kcal, to nie pomaga w niczym, a tylko zaszkodzić może. W każdym poisłku ma być 20 g pełnowartosciowego białka. Wafle ryżowe, płatki ryżowe błyskawiczne, mąka pszenna, masło orzechowe, gotowe surówki, to produkty niskiej jakosci

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
Jajko - ugotowane na twardo, całego nie zjem, jako dodatek do kanapki. Dlatego 40g.
Dzięki za info co do potreningowego posiłku.
Nie będę chyba potrafiła wyeliminować całkowicie tych "produktów niskiej jakości", bo nie przejdę na dietę która mi w ogóle nie będzie smakować - wytrwam 3 dni... Muszę mieć coś, co mi autentycznie smakuje.
Posiłek 200 kcal może i jest niczym. Radzisz zatem wyciąć coś z obiadu i dodać do podwieczorku? Żeby się bilans zgadzał?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu o maśle orzechowym
http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy

A tu LukaszK wyjasnia


Przy podaży energii 1800-1900 kcal nie widzę potrzeby uwzględniania 5 posiłków, wręcz przeciwnie sugerowałbym 4.
dla wielu osób konsumpcja posiłków zawierających mniej niż 350-400 kcal może nie być wystarczająco satysfakcjonująca. Być może również część osób potrzebuje większych ilości białka podczas pojedynczych posiłków (> 15-20 g), żeby w odpowiedni sposób modulować stężenia hormonów, takich jak grelina i peptyd YY:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20339363 

Poza tym jest trochę badań wskazujących, że ciągła podaż aminokwasów prowadzi do zjawiska utraty "wrażliwości" mięśni szkieletowych na stymulujący syntezę białek mięśniowych wpływ aminokwasów ("refractory response"). Obniżenie stężenia aminokwasów we krwi podczas dłuższej przerwy między posiłkami (minimum 3-4 godziny) pozwala przywrócić wspomnianą wrażliwość.


Zamiast mąki pszennej możesz przecież użyć innej - jaglanej np.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165
Ok, a jeśli mam taki rozkład dnia, to dobrze rozkładam posiłki? i wtedy przedtreningowy to będzie obiad po prostu?

7 - śniadanie
11- II śniadanie (uczelnia)
15 - obiad
17 - trening
20 - kolacja


Zmieniony przez - graphie w dniu 2016-11-13 14:51:50
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 71 kg do poprawy

Następny temat

Olej kokosowy - jaki wybrać?

WHEY premium