SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- stagnacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3351

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

90

Wzrost

183

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

114

Obwód uda

63

Obwód talii

92

Staż na siłowni

1rok i 3msc bez przerwy (łącznie 3,5roku)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Dni treningowe 3 x białko/tłuszcz, 2x białko/wegle(60g na posiłek)/nisko tłuszcz. Nietreninngowe 3x białko/tłuszcz, 1x białko/węgle(50-60g) na sen

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1. 200oxy(raczej syfiasta meta) 2. Prop 100 e2d 1-14,Tura 8-12 200tab 3. Teraz ON Enan 250 e5d

Opisz swój plan treningowy

Split 4razy, cardio 3-5razy 30min

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

On teraz

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Trądzik

PPM (podstawowa przemiana materii)

2200kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Część
W kwietniu miałem odblok po propie i rozpocząłem redukcję z przerwa w maju przez ostrą grype, która się ciągneła 2tyg ,a kaszel miesiąc i ostro mnie popaliło. Początek szedł dobrze ,a od sierpnia się zastopowało z efektami. Od września znowu jestem "on" na enanie e5d i złapałem stagnację nie wiem czy może robię błędy w diecie nieświadomie czy może powinienem podkręcić w inny sposób i potrzebowałbym rady jak do tego podejść.

Dodam, że jestem zawodowym kucharzem od kilku lat więc często z przymusu wjeżdżają dodatkowe kcal przez próbowanie żarcia w pracy ,albo pominięty czasami jakiś posiłek przez brak czasu i wtedy na sen staram się uzupełnić izolatem.

Badania na poprzednich cyklach robiłem na tsh,ft3,ft4, wątrobę, krzywa i było zawsze lepiej niż dobrze.

Ps tam w ankiecie wdał się błąd w drugim tury było 100tab, a typ budowy mam raczej endo może z jakimś odbiciem w mezo.


Zmieniony przez - Einarr w dniu 2018-10-01 23:30:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Aktualnie 77,5kg 1,5listka tiromelu za mną wymiary się dużo zmieniły już w sumie od początku zakładania posta ale nie chce mi się zmieniać tego w ankiecie haha.

W ramach update'u wrzucę parę fotek z przed tygodnia.














Zmieniony przez - Einarr w dniu 2019-05-08 11:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
A więc jesteś na redukcji, czasem podjadasz i pytasz czemu masz stagnację? to Ci kolego odpowiem zajmij się trzymaniem miski a nie zaśmiecaj nam forum takimi bzdurnymi pytaniami dodatkowo przyjmujesz jakieś IA do tego testa? wysoki estradiol nie idzie w parze z dobrą redukcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Nie jest to podjadanie tylko raczej mój charakter pracy,nie jem garści czy całych posiłków tylko probóje łyżeczką w pracy produkty, które wychodzą spod mojej ręki . Nie wiem czy tak małe ilości mogą mieć na to wpływ jeśli przez pierwsze 10kg redukcji nie miały, ale nie mogę tego obejść bo to moja praca i jak się możesz domyślić nie mogę wykonać dobrze swojej pracy na oko . A co do IA - jestem dopiero miesiąc ON myślę,że estriadol nie jest wybity szczególnie skoro dopiero test zaczyna działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czekaj jak to test zaczyna dzialac?po miesiacu?a wczesniej co wbijales wbijales i sie kumulowal i teraz zaczal dzialac? a to nie wiesz ze test dziala od pierwszego wbicia?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Chodziło mi o odczuwanie/rozkrecanie się długiego, że trwa troszkę dłużej niż przy krótkim. Myślałem, że że stężeniem które się osiąga we krwi jest tak samo. Jak jeśki jestem w błędzie to cóż nie wiedziałem.

Ps Panowie mam wrażenie, że trochę tutaj zaczęliście pisać żeby usilnie zrobić ze mnie idiotę i pośmieszkować. W sumie chyba nie ma sensu żeby na siłę dodawać posty w tym celu hehe. Jak ma to tak wyglądać to ja po prostu usunę temat i nie będę zabierał wam niepotrzebnie czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
chyba lepiej wiedziec to co napisalem bo to podstawa
zrob badanie e2 i przyjrzyj sie diecie
jakie masz kalorie i rozklad makro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Zmień calkiem plan trenigowy ze splita na FBW - 3 x w tyg.
Cardio zostaw 2 x w tyg a 1-2 daj trening interwalowy.
Mozesz dodac jakis spalacz na efce.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Dobra obliczyłem szame co przygotowałem sobie na dzisiaj, wiadomo, że nie zawsze jest tak samo bo staram się urozmaicone mieć posiłki ale przeważnie wszystko jest w okolicy tego makro.

Dzień treningowy:
B:212
T:126
W:129
Czyli +/-2500kcal

Dzień nietreningowy:
B: 169
T: 110
W :100
+/- 2066kcal

Tego co muszę popróbować w pracy nie wliczam ale dużo tego nie ma i ciężko to obliczyć bo każdego dnia jest inaczej. Ale wątpię żebym przez całą zmianę zjadał wagowo więcej niż 50-150g wszystkich rzeczy co probóje.


Trening
Dzień 1: klata, biceps,triceps
30min bieżnia kąt 10stopni,tempo 6,5km/h
Dzień 2: nogi,brzuch
Orbitrek 5min trucht,20min interwaly min na minutę,5min marszu
Dzień 3: barki,biceps,triceps,brzuch
Bieżnia jak w klacie
Dzień 4: plecy + brzuch
Interwały jak przy nogach

Jak starczy w tygodniu czasu to jeszcze raz idę na 30min na orbitrek.

No i poza tym sporo dosyć aktywności spontanicznej zakupy,spacery z córką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
glodowkowa dieta to i redu nie idzie, proste

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Czy glodowkowa to nie wiem. Skoro leci redu od kwietnia to juz pewnie sporo kalorii obcial. Ja bym troche odjal tluszczy, a dodal wegli.
Mozna pomyslec o zmianie treningu silowego. Dolozeniu cardio/interwalow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
niech lepiej zrobii przerwe na zerze a nie ciagnie redu dalej
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina K a polocard

Następny temat

Sust odblok

WHEY premium