SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja/wstępne plany i założenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Witam!
O sobie mógłbym pisać długo ale to nie czas i pora. W tej chwili dostałem wielkiego kopa aby wziąć się za siebie, zmienia się masa rzeczy u mnie już od pewnego czasu. Przyszła więc też i pora aby zadbać o zdrowie i sylwetkę.

Aktualnie jestem jedną wielką kluchą co łatwo z ankiety wywnioskować. Czego oczekuje? Przede wszystkim chcę spalić tłuszcz: brzuch, cyce, uda ( w tych miejscach jest tego najwięcej), poprawić stan zdrowia/kondycję, w późniejszym stadium nabrać krzepy i jako takiego wyglądu. Wiem, że to dużo ale mogę zabrać się do ostrej pracy nad sobą ale znowu tu jest trik ogranicza mnie praca której przez najbliższe 2-3 miesiące nie zmienię. Nie ma mnie w domu od 9-22 lub 11-22 zależy od grafiku czasem po pracy jadę jeszcze do dziewczyny. Wstawać mogę nawet o 5:30 chociaż 6:00 była by dla mnie optymalna. Poczytałem już tutaj sporo o diecie ale żeby się za jej układanie zabrać pasowałoby ułożyć najpierw plan aktywności fizycznej i tu prośbę do szerokiego grona użytkowników o pomoc. Mogę ćwiczyć codziennie rano, treningi wieczorem raczej kiepsko widzę bo po pracy to już się nie chce. Intensywność musi być na takim poziomie bym mógł wystać przytomny w pracy te 9 albo 11 godzin(w tym 2 30 min przerwy mam gdzie mogę zjeść).

Pytania właściwe:
Czy zamieszczony na forum "Trening w domowych warunkach" zestaw ćwiczeń dla początkujących wersja łatwiejsza będzie odpowiedni?
Jak wpleść w to bieganie? Jak często? Jak długo? Jakieś inne aeroby?
Jak pogodzić śniadanie z posiłkiem przed-treningowym?

Na razie tyle, jak już zorientuje się jak ćwiczyć to zabieram się do układania diety.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 85

Wzrost: 170

Obwód klatki: 103

Obwód ramienia: 35

Obwód talii: 98

Obwód uda: 59

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 27

Aktywność w ciągu dnia: praca po 11 lub 9 godzin stojąco/chodząca, czasem cały tydzień zajęty czasem 1-2 dni wolne w tyg

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: na razie nie, ale założenie jest by zacząć

Odżywianie: ogólnie lubię gotować i jeść, nie jestem wybredny, smakołyki i śmieci mogę odstawić w każdej chwili nie jest to dla mnie problem

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowie ok, z kondycją średnio, daję radę potruchtać tak ok godziny

Preferowane formy aktywności fizycznej: mogę ćwiczyć codziennie najlepiej rano przed pracą, bieganie, ćwiczenia w domu, na tą chwilę siłownia i basen odpadają ze względu na godziny pracy 10-21 z domu wychodzę o 9 wracam o 22, końcem sierpnia mógłbym zainwestować w jakiś sprzęt do ćwiczeń

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: może za jakiś czas, na pewno nie przez pierwsze 2 miesiące

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie kcal (dobór produktów)

Następny temat

Redukcja tłuszczu, 17 lat. Nacisk na brzuch

WHEY premium