SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzja Kelton brama do sufitu

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Kelton MB: To działa w dwie strony - Wy dajecie dobry sprzęcik, Zadowolony użytkownik go recenzuje:p ale nie powiem miło jest usłyszeć dobre słowo od obsługi

ejlan: proszę bardzo, brama do tego co masz na siłce i możesz otwierać MordownięGYM


Zmieniony przez - Guziec24 w dniu 2009-09-23 19:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
e coś ty, jeszcze mam w planach poręcze do ściany , stacje na nogi i ławkę pod nią , ławkę skos dół i później zmiana gryfów na 28mm ( mam 26 )

Zmieniony przez - ejlan w dniu 2009-09-23 19:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
ładnie planujesz, powodzenia w kompletowaniu sprzętu

Zmieniony przez - Guziec24 w dniu 2009-09-23 22:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6542
hehe Kelton uzależnia btw. jakieś newsy by się przydały

Trzeba być zdrowym jak koń a zwłaszcza serce trzeba mieć jak dzwon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
Oracz Dusz: a pewnie że uzależnia - od siebie
ejlan: czytamy czytamy nic się nie martw będzie i Twoja


pozdrawiam,
Marzena z Kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
sog za recke
rozpiętki na bramie bez kżyżowania
4.Barki
-odwrotne rozpiętki z ze skakanką,

5.Brzuch
-skłony tułowia ze skakanką, stojąc/w klęku
-skrętoskłony ze skakanką,

mogł byś napisać dokładniej o co chodzi w tych ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
1.Rozpiętki na bramie bez krzyżowania-stajesz w lekkim pochyleniu tułowia w przód, chwytasz rączki bramy(góra) przy niezmieninym kącie w stawach łokciwych zbliżasz dłonie do siebie, nie krzyżując ich ( tak jak przy rozpiętkach na ławeczce)urzytrzymujesz, i powrót.

2.Odwrotne rozpiętki z ze skakanką-stajesz przodem do jednej części bramy zamiast rączki przekłądasz skakankę w pół, łapiesz za jej dwa końce. Odchodzisz krok w tył tak aby przy wyciągniętych złączonych dłoniach, łokcie proste w kierunku kółka bramy, obciążenie nie dotykało podłogi. Wykonujesz odwiedzenie ramion prostych w łokciach(może być delikatne zgięcie) w tył tak aby miejsce w którym skakanka przechodzi przez szeklę zbliżyła się max do Twojej szyji/obojczyka i przytrzymujesz, następnie powrót do pozycji wyjściowej.
Staraj się nie bujać tółowiem, i zachowywać w miarę stałe wyprostowanie w łokciach.

3.Skłony tułowia ze skakanką, stojąc/w klęku-za plecami mamy wyciąg górny(zamiast rączki zaczepiona lina z węzłami na końcach),chwytamy koniec liny(w ten sposób, że otacza nam z tyłu kark), z tej pozycji wykonujemy skłony w przód na taka głębokość aby przez cały czas utrzymać dolny odcinek grzbietu wyprostowany. Powrotny ruch kontrolowany i w wolnym tempie.

4.Skrętoskłony ze skakanką-jw. odchodzimy krok w przód pochylamy tółów, skakankę mamy przełożoną przez jedno ramię na wysokości mniej więcej 1/2 kości ramiennej(np Prawa ręka). Drugą(lewą) ręką pomagamy trzymać linę. Wykonujemy skręt tułowia z jednoczesnym delikatnym pochyleniem w stronę tej ręki(lewej) o którą nie jest oparta skakanka. Ruch tak jakbyśmy chcieli dotknąć prawym łokciem lewego uda. Cwiczenie powtarzamy x razy na daną stronę. Następnie przekładamy skakankę do drugiej ręki i wykonujemy to samo.

mam nadzieję, że nie zamotałem

pozdrówka
dzięki za soga



Zmieniony przez - Guziec24 w dniu 2009-09-28 17:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
To ja mam jeszcze takie pytanie:
Jaki mniej więcej zakres kąta powinienem uzyskać żeby uzyskać najlepsze efekty ? Głównie ma mi służyć do ściągania linek na klatke.
Dzięki za recenzje, właśnie zakupiłem ten sprzęcik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
lemmy : Kąt zależy od tego jakie partie klatki chcesz w danym momencie ćwiczyć.
Najważniejszy jest odpowiednio dopasowany rozstaw - później ściągasz linki z wykrokiem, w dół czy też na prosto ćwicząc kolejne prtie mięsni klatki.
Im większa liczba kątów - tym lepszy efekt


Pozdrawiam,
Marzena z Kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
witam, mogłby ktos dodac filmy lub wrzucic na youtube i podac link jak na tym cwiczy? chce to zakupic i jedno co mnie najbardziej interesuje to to czy obciazenie podczas treningu nie buja sie po calej silowni i nie przeszkadza w treningu, pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HEAVY Spartan II PLUS VS. Tryton III PLUS

Następny temat

zamówienie 15271

WHEY premium