SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem zrobić mały ranking suplementów i odżywek, z tego powodu każdego z Was chciałem prosić o pomoc. Potrzebne mi są następujące informacje:
- ocena produktu w skali 0-10 w kategoriach:
----- masa
----- rzeźba
----- siła
- dzienne spożycie w gramach.
Z góry dziękuję, i obiecuję bardzo Ciekawe przedstawienie wyników.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co podałem na początku to nie był żaden ranking, zrobiłbym go dopiero gdyby dużo osób podzieliło się swoimi spostrzeżeniami.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
To znaczy co? Mamy sami wymieniać wszystkie suplementy po kolei i oceniać je według własnej skali?
Może wymień o jakie konkretne Ci chodzi.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zaczne:
- HMB - masa- 4; rzeźba-8; siła-2; ilość-3g.
- Monochydrat kreatyny - masa-10; rzeźba-2; siła-8; ilość-10g.
- L-karnityna - masa-0; rzeźba-7; siła-0; ilość-2g.
- Top-mas - masa-9; rzeźba-2; siła-3; ilość-100g.
- System protein 80 - masa-6; rzeźba-6; siła-1; ilość-75g.
- Carbo - masa-6; rzeźba-0; siła-5; ilość-50g.

Teraz Wasza kolej.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie jakie używaliście, ja to 20 czerwca zbiore do kupy i przedstawie wyniki.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Dziwny ten ranking dla mnie

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Danone napisz swoją ocenę i ilość stosowanych supli a 20 zobaczysz co mi z tego wyszło.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Ja również nie widzę sensu takiego rankingu, przecież dany suplement może działać róznie na rózna osoby. Jedyne "pewniaki" to: serwatka, carbo, bcaa, kreatyna, zma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 301 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6385


-----------------------------------------
Mam Własne Zdanie Ale Sie Z Nim Nie Zgadzam
Studium Psychologii Psychotronicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki wszystko zostanie uwzględnione, zobaczycie że naprawdę ranking będzie profesjonalnie wykonany i czym więcej osób poda dane do analizy (ocena/ilość) tym ranking będzie bardziej wiarygodny.

To jak szybko upływa czas zależy od tego po której stronie toalety się znajdujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
eee...jakis taki nie ten teges ...

juz dawno rankingi o suplach pokazaly ze co uzrytownik to inna ocena...


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
- Top-mas - masa-9; rzeźba-2; siła-3; ilość-100g.

A skąd akurat wiesz że top mas dał ci siłę lub rzeźbę ,odżywki węglowodanowo - białkowe i białkowe są tylko do uzupełnienia diety więc skąd wiesz że akurat ten produkt dał ci tyle i tyle ???

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Q10 czy Beta Karoten

Następny temat

Nieżywi lekarze nie kłamią

WHEY premium