SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ramon Dekkers - biografia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
Fajny art :D bo jeszcze lepszy zawodnik :D Napi***** konkretnie ach ten pech z lokciem ale zabardzo sie podpalil
Kto by nie chcial napier**** sie tak jak on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dlatego ja dąże do tego jest moim góru będę się wzorować na nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
a co treujesz ??
Ja Karate Kyokushin nabiore odpowiednich nawykow pouzupelniam boksem i moze wkoncu jakas sekcja MT u nas ruszy albo zadowole sie KB...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Ja krav maga i zacząłem własnie tajski boks, ale chyba zostane przy kravce ... za***istego trenera mam tam dopiero dzisiaj zupełnie sobie zdałem z tego sprawe i pomyślałem, ze w kravce jak na mój staż mi bardzo dobrze idzie w porównaniu do innych .. ale juz bez off topicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
musze zaszpanowac :D mam jego autograf:D
Dekkers to krol Muay Thai ^^ to jest moj mentor :D

Hearth and courage defines a true champion .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Bez przesady królem to nie jest ,ale bardzo fajny Art Sogen na klate leci .

Xspeed Krav Maga to Samoobrona ,a nie Sztuka Walki więc nie będziesz taki jak Ramon .

KB/MT/MT + BJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO SPARINGU...

Następny temat

Styl

WHEY premium