SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafal Jackiewicz vs Jan Zaveck

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6120

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
W telewizji gdzieś słyszałem,że czasami wyjeżdżał walczyć tylko dla kasy...cieszy mnie jego szczerość.

Różni się wiele od innych polskich bokserów,potrafi pokazać wielkie serce do walki i nigdy nie rezygnuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Stawiam na Rafała na punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Zaveck tko 9 runda.

Oczywiście wolałbym się mylić.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Jackiewicz 66,6 kg, Zaveck 66,2kg

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Swoją drogą jaki skok zrobił Jackiewicz w ostatnich latach...8 porażek mial,czasami z bumami,bo walczył bez treningu...

A ta wygrana nad Bonsu była sensacją...Miał EBU,a traz walczy o IBF tak mocarsko obsadzonej wagi...

Noi,to ranking wagi Rafała...I to fakt,jest w czołówce....Obok Mayweathera...w czubie welterweight-pólśrednia

Mayweather
Pacquaio
Mosley
Berto
Clottey
Brook
gomez
Ouali
Senchenko
Zaveck
Aydin
Jackiewicz

Nawet reklama na boksrecu jest...

http://boxrec.com/ratings.php?sex=m&division=Welterweight



Co do wyniku walki wydaje mi sie ,ze zadecyduję ,tu jednak regułą walki na wyjeździe i u siebie coś ala Fragomeni vs DIablo...


Diablo tak jakby zremisował z Frago 0:0 i niczym w piłce u siebie wygrał 2:0 i niestety tu stawiam na Zavecka...Dobry jest...Pokonał

Hlatshwayo któy dawał super walki z czołówką,Nate Cambellem,czy Holtem,N'dou.,a Zaveck go rozjechał w 3 rundy,to był kozak...

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=34006&cat=boxer





Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-09-03 20:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Wygra Jackiewicz, ewentualnie będzie remis. Bo tak też stawiam. Można niezle zarobic : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994







"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Siema, o której i na jakim programie będzie ta walka? oraz walka Nastuli?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
15 minut po północy bedzie retransmisja na polsacie otwartym, ja tam wysyłam esa i ogladam na Ipla

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
Wierze w jackiewicza i stawiam ze wygra ale jak kazdy wie zaveck jest silniejszy od jackiewicza i ciezko mu bedzie go zknockoutowac a na pkt musialby miec zdecydowana przewage bo posiadaczem pasa jest zaveck i na dodatek walczy u siebie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miguel Angel Cotto vs Julio Cesar Chavez Jr

Następny temat

IKO

WHEY premium