SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rady od znawców tematów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam!
Zacząłem przygodę z siłownią i chciałbym dostać kilka rad od znawców tematu. Nie mam nadwagi, ale ogólnie więcej tłuszczu niż mięśni. Jestem według mnie bardzo nieproprocjonalny. Możę podam pozniej moje wymiary. Otóż od miesiąca regularnie chodziłem na siłownie ogólnie przystosowując moje mięśnie do jakiegokolwiek wysiłku. Mam kilka pytań co do tego czy mogę już brać jakieś odżywki, jeżeli tak to jakie są najlepsze no i niekoniecznie najdroższe? No i biegam i jeżdżę na rowerku regularnie 5, 6 razy w tygodniu średnio 45 min. Ogólnie jak te moje treningi maja wyglądać??? Czekam na podpowiedzi

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 73,2

Wzrost: 175

Cel treningowy: ogólna poprawa sylwetki,

Staż treningowy na słowni: miesiąc, kilka lat temu przez 4 mesiaće

Uprawiane inne sporty: bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): profesjonalna siłownia

Dieta: 4,5 posiłków dziennie regularnie, owoce, warzywa, malo słodyczy, mięso drobiowe, ogólnie dużo białka

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: no własnie żadneych a chciałbym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
Widzisz jeżeli zalega tam tłuszcz to to musi ci przeszkadzac Musisz Ułożyc sobie diete Działa Odżywianie Oraz Dodac Areoby Systematycznie Cwiczyc i Efekty Przyjda Jeżeli Dopiero rozpoczynacz przygode z Siłownia to odżywki sa zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
A po jakim czasie mam się zainteresować odżywkami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10180
Jak pocwiczyc conajmniej przez 5-6 miesiecy i bedzie stagnacja narazie dobra micha regeneracja zmiana planów treningowych wystarczy

Oczywiscie możesz wspomagac sie Białkiem Gainerem wedlug brakow w diecie to podstawa

Zmieniony przez - ilan w dniu 2010-02-23 12:52:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moge brać odżywki?

Następny temat

co do poprawy??

WHEY premium