SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie dla prawdziwych znawców.SOGI

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
witam. Od 2miesiecy robie mase a ze niestety natura obdarzyla mnie tym ze latwo lapie tłuszcz , troche sie juz go nagromadzilo.mam pytanie czy jezeli po silowni (trening ok.60-70minut 4 razy w tygodniu_)pojde jeszcze pobiegac ok 15-20 minut to czy pomoze to choc troche w spaleniu tłusczu lub powstrzyma jego przyrost i czy nie zaszkodzi to przyrostowi czystej masie miesniowej?po tym oczywiscie normalny posilek potreningowy ryz lub makaron+ cyc

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
nie jestem znawcą ale moim zdaniem jak łapiesz tłuszcz to masz zła dietę a jak chcesz biegać to znowu nie złapiesz masy jedno wyklucza drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzę że dobrze Ci to zrobi. Moje małe "ale" tylko odnośnie czasu treningu. Według mnie dobrze mieścić się w 50-60 minutach(krótkie przerwy i nieprzeładowany, intensywny trening). Ale wiem że niektórzy siedzą po 1,5 godz. Kto wie może ja się nie znam.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2511
Jeżlei chcesz spalic tłusz to aeroby 3-4 razy w tygodniu i dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
no lasnie tu jest pies pogrzebany ...moje wymiary to pas 85 biceps 33 klatka 98.staz od pazdziernika do listopada fbw od grudnia split 4*tydzien. chodzi mi o zrobienie jak najwiecej masy miesniowej do kwietnia a potam rzezba.jak zaczynalem to pas byl ok 83 zrobilem cykl kreatynowy(jeszcze 3 tyg,)cwicze brzuch 4 razy w tygodniu moze dlatego podskoczyl.wydaje mi sie ze nie ma sensu robic rzezby bo niema co na razie.chcialem jescze chociaz te 2cm w bicu zrobic..tylko bez tłusczu. trzymam diete w miare mozkiwosci 2gr bialka 4gr ww 1,5gr tłusczu waga 75kg wzrost 182

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
co do czasuto przy robieniu masy jakis 1,5 minuty odstepów czasowych robie wiec schodzi ok 60-70 minut

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli Cię podlewa to kręć te aero czy biegaj ale z głową (zacznij od 15 minut 2 do 3 razy w tygodniu, jeśli będzie mało to dokładaj ale nie więcej jak 25 - 30 minut) :) ps. ile tego fatu w pasie weszlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Jeśli tak zależy ci na dobrej jakości mięśnia. To jeżeli będziesz miał dobrą diete i trening to napewno przyrost tłuszczu będzie mniejszy. Jeśli mocno Cie zalewa ogranicz trochę węgle w diecie. Bieganie nie jest konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
musi dieta kulec skoro lapiesz tluszcz. ogranicz weglowodany na noc. duzo bialeczka szam 2g na kg wagi ciala. bieganie takze pozwoli na zmniejszenie ilosci tluszczu.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozwolę sobie mieć inne zdanie niż kolega powyżej, kondycja i treningi kardio są niezmiernie ważne. Nie wolno z nich rezygnować. Osobiście kręcę 2 x tygodniowo po 20 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Tak ale aeroby to stracone kalorie. Czyli musimy wtedy jeść jeszcze więcej i koło się zamyka bo i tak wychodzi na to samo. Więc nie są konieczne jeśli ktoś nie chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - prosze o ocene

Następny temat

masa rzezba

WHEY premium