SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
nie bierz sie za doping po co ci to ssa sa po to by przelamac bariere narazie masz burze hormonow wiec i taka bedziesz mial progres a koks zostaw na pozniej posluchaj mojej rady a wyjdzie ci napewno na dobre jak za***iesz koks z***iesz sobie swoja naturalna gospodarke hormonalna i juz nie bedzie tak rozowa jak wczesniej

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
dominao sog dla ciebie po co ma genetyke poprawiac jak naturalnie ma doskonala

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B - 60 rosnie i tylesog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8371
moze wziac jakiegos tribulusa czy cos podnoszącego poziom test,nigdy nie bralem takich rzeczy czy leciec caly czas na uzupelnieniu diety i matrixach i stackach kreatynowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
patriot masz soga odemnie
rob wszystko tak jak robiles
bedzie ok nie zmieniaj nic
PS.to ja musialem te saa brac

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
tri jak najbardziej nie zaszkodzi ale o ssa zapomni doszlifuj dietke dobra suplemetacja w twoim wieku i wygladzie nic innego ;)

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
daj foty na twoja chwile prawdy jak mozesz

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8371


Święta Bożego narodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
i mowisz ze masz 18 lat

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8371
Rocznikowo 19 ale do 18 dobiłem bardzo nie dawno. Staram sie jak mogę to moje życie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop, primka, oxa

Następny temat

Clen...

WHEY premium