SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROTEX labolatories

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 703
po co opinie jak i tak robisz po swojemu. zmien srodek i tyle. jezeli szkoda pare zl na wlasne zdrowie to jakas pomylka. bij i mecz sie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bojka i jak efekty po takiej dawce? czujesz to wo ogole (w koncu to ug, apteke wiadomo bys poczol)

Ja bije tego miksa, poleciały 4 szoty, pierwsze 2 po 2 ml, kolejne 2 juz po 1ml. Nic nie boli, zadnych guzów, stanów podgoraczkowych, przeziębień.
Co do niesterylnosci jest cos co moze na taka wskazywać. Mianowicie jak sprobujesz wtłoczyc powietrze do flakonu to zrobisz to bez problemu, nie tworzy sie wysokie cisnienie (przynjmniej ja mam tak z moim sloiczkiem), lub gdy nabierasz sok to nie tworzy sie podcisnienie. Wnosiek z tego, ze nie jest hermetyczny bo gdzies wtlaczane powietrze musi uciekac, a gdy nabierasz sok musi je zasysac jesli sa objawy jak wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
ja do pustego flakonu zanurzonego w szklance wody wtlaczalem powietrze i tylko babelki wylatywaly z tej gumki gdzie sie wbija igle. ale jak ktos napisal ug to ug - loteria.

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja do pustego flakonu po androxenie probowalem sok wtloczyc zeby sobie fajnego miksa zrobic to mialem wulkan. Strzykawka odzieliła sie od igły i nie dość ze był wybuch to jeszcze przez igłe wiekszosc soku co była w butli wykipiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
no to znaczy, ze hemetyczne nie jest. Ja próbowałem tak do androxenu i do jakiegoś jeszcze, nie pamietam juz i wchodziło ciężko. Oczywiscie nie znaczy to, ze sa tma syfy, ale juz minus bo to moze wpływac na mniejsza steryloność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
u mnie tez bezproblemowo powietrze wchodzilo no ale to dziwne bo w wodzie uchodzilo tylko z tej gumki gdzie byla przebita igla wokol kapsla wszystko trzymalo

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
kwestia szczelnosci, tak jak juz pisalem (w usunietym temacie) u mnie wtlacza sie jakos ale podcisnienie pozniej samo laduje sok do strzykawki.. wiec jako tako szczelne jest skoro samo sie zasysa potem mateusz-gr ja takie akcje jak Ty mam po propie i u mnie to normalna reakcja niestety, jakiekgo propa nie bilem to mialem stany podgoraczkowe, niezalezni od firmy. kwestia organizmu, czy tez substancji zawartych w tym ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
no u mnie niestety nie zasysa tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npp,master,prop,wino odblok

Następny temat

bral ktos ph nie methylowe ??

WHEY premium