SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REWEKACJA CZY SCIEMA...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 670
Cze, powiem teraz, to co powiedział mi kuzyn który mieszka na wsi. Otóż jest tam grupka kolesi, którzy ćwiczą, ale nie mieli na odżywki czy koksy, więz zaczęli kombinować. I zaczęli brać... pasze dla zwięrząt, taką na zbożu, która zawiera dużo witamin minerałów ale przede wszystkim środków anabolicznych takich jak naprzykład hormon wzrostu(rzeby zwierzątka szybciej rosły??) No i podobno po czterech tygodniach ostrego treningu ale bez specjalnej diety przybrali na masie 4-5kg a obwodzik bicepsa wzrósł o 1-1,5 cm. Ja sam nie wiem czy śmaić się z tego, czy wierzyć w to. Faktem jest że zwieżeta na takim czymś rosną o wiele szybciej niż normalnie. No nie wiem, a co Wy o ty myślicie?? Jest to możliwe??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yhm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
napewno dostarcza to kalorie, (nawet bez specyficznej diety) po prostu chlopaki przytyli i wsio

jak to mowia na wsi...

co kuń wpier.doli czlówiek wysra...

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 670
Georg, ja myśle że jeżeli to żeczywiście działa, to nie tylko przez kalorie, przecież tam jest hormon wzrostu i inne specyfiki, zresztą sprubuje załatwić skan etykiety z tego syfu, to zczaicie co tam jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
GH w paszy??? Gdzie takową pasze można kupić??...

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja i moi koledzy tez kiedys wpadlismy na ta ki****owy pomysl,kupilismy pasze "kako 15" podobno kakaowa dla cielaczkow.Otworzylismy worek (25 kg)rozrobilismy z mlekiem i nik z nas tego nie wypil,ma to taki****owy smak ze zgroza.nie polecam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
hormon wzrostu w paszy- bzdura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
O kurde.. ten dział jest coraz lepszy...
Syf jaki jest wsadzany do takich pasz nie nadaje sie dla ludzi.. a ten post to pewnie jakas sciema/prowokacja/ewentualnie ktos sobie jaja z autora robi

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
stare jak swiat=]
wielu juz to zarlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 670
Casubelli, ja tą etykiete załatwie to zobaczysz, no hormon wzrostu jak byk!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
to hormon byka ?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta.....

Następny temat

ukraina

WHEY premium