SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REGULAMIN I ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW W DZIALE!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 10579 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218641
W Targowisku nie wolno:

1. Sprzedawać "hurtowo" odżywek. Tu można jedynie sprzedawać niewielkie ilości. Od sprzedaży dużych ilości jest sklep http://www.sfd.pl/sklep/
Ponadto zabrania się handlu pustymi opakowaniami od odżywek.

2. Sprzedawać leków, środków na receptę, substancji szkodzących zdrowiu i życiu.

3. Sprzedawać środków nie dopuszczonych do wolnego obrotu w Polsce (np. efedryna, prohormony, środki dopingujące itp).

4. Sprzedawać produktów pirackich, kradzionych, "kopii zapasowych".

5. Podawać linków do aukcji allegro z odżywkami. Nie wolno reklamować też innych serwisów/sklepów z odżywkami.

6. Spamować w tematach dotyczących sprzedaży. Niech w tematach wypowiadają się tylko osoby zainteresowane (chyba, że występują jakieś rażące nieścisłości).

7. Odświeżać starych tematów. Stare tematy są zwykle nieaktualne. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć od autora wyślij powiadomienie przez forum. Natrętne odświeżanie starych tematów będzie karane.

8. Zakładać kilku nicków i robić ustawiane aukcje. Próbować naciągać i oszukiwać użytkowników forum. To wiąże się z nieodwracalnym banem na wszystkie istniejące konta i każde następne!

9. Zabrania się również sprzedaży prezentacji maturalnych tudzież innych wypracowań i gotowców oraz wszelkiego typu poradników "jak zarobić xxx w xx dni" etc.

10. Zabrania się reklamowania stron nie związanych z serwisem SFD (zwłaszcza komercyjnych). W razie chęci podjęcia współpracy proszę się zgłosić do Administratora w celu uzyskania pozwolenia na umieszczenie adresu WWW na SFD.

11. Sprzedawać podróbek perfum, zegarków, ubrań, innych, które łamią art 286 k.k.

12. Sprzedawać: Genotropin Pen oraz wszelakiego rodzaju podobnych produktów.

13. Zakładać wielu tematów z oddzielnymi ofertami sprzedaży . Wszystko powinno być zawarte w jednym , zapobiegnie to robienie z tego działu śmietnika .

14. Notorycznie odświeżać i tym samym 'podbijać' swój temat na górę 1 strony działu targowisko. Odświeżenie może zawierać aktualizację cen lub dodatkowe informacje, jednak jak będzie to tylko spam to autor tematu zostanie ukarany banem.UWAGA! Każdy założony temat ma być rzetelnie opisany - ile przedmiotów jest do sprzedaży, jakie to są przedmioty, jaka jest sugerowana cena (może być orientacyjnie) oraz aktualne zdjęcia.
Tematy typu "sprzedam X, więcej info pod gg/e-mail" nie będą tolerowane. Aukcje z przymrużeniem oka do kupujących czyli sugerujące, że tak naprawdę sprzedawane jest coś innego aby ominąć regulamin również nie będą tolerowane.

Kolejną rzeczą, której będziemy pilnować, jest zakładania wielu tematów przez jednego użytkownika w celu sprzedania kilku przedmiotów. Prosimy o zakładanie tematów zbiorczych.


Pragniemy również przypomnieć wszystkim oraz zalecić finalizowanie transakcji poprzez Allegro w celu zapewnienia bezpieczeństwa obu stronom i uniknięcia rozczarowań, ponieważ zarówno kierownictwo SFD jak i moderatorzy w przypadku oszustwa niewiele mogą zrobić poza usunięciem oszusta z grona użytkowników forum.


BĘDĄC ZAPOBIEGLIWYM SĄ MINIMALNE SZANSE NA TO, ŻE ZOSTANIESZ OSZUKANY!


Jeśli już coś takiego się zdarzyło ZAWIADOM MODETARTORA! Uchronisz innych przed oszustem.
Jeśli podejrzewasz, że coś "śmierdzi" ZAWIADOM MODERATORA!
Jeśli regulamin jest łamany ZAWIADOM MODERATORA!
czasami nam coś umknie wiec wyślij powiadomienie..Ostatecznie to moderator decyduje czy dany temat w tym dziale jest wartościowy, nie łamie regulaminu i czy pozostanie w dziale czy zostanie skasowany. Jeśli artykuł został skasowany to najprawdopodobniej łamie regulamin więc nie zakładaj go następne dwa razy! Po trzech kasacjach tego samego tematu następuje zbanowanie konta.Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-10-13 23:26:55

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-10-10 15:41:09

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2016-06-11 21:39:28
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[S] 1KG CREA SHOT, 250G AAKG SFD, 3KG BULK ACTIVLAB

sosy