SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA - mile widziane wzkazówki i porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
Witam, planuje redukcje od lipca do konca sierpnia, w związku z tym, że w miedzy czasie bede pracowal 3 zmianowo jestem w stanie poswięcic max 4 dni w tygodniu na trening. Mam pytanie co do suplementów, licze na krótkie konkretne porady, najlepiej osób doświadczonych i obeznanych w temacie Co myślicie o poniższym zestawieniu na 8 tyg redukcje:
- spalacz: zostało mi okolo 160 caps TSE wiec pierwszy miesiac polece na tym, jako drugi zastanawiam sie nad Cutsem, Scorchem i Tightem (do zrzrzucenia ok 15kg wiec i o spalaczu konkretnym mysle)
- kreatyna: celuje w NitroII + nowy VPX NO SHOTGUN -> jako pobudzenie przed treningiem np po nocce :)
- aminokwasy : co powiecie na AminoMax 6800 jako antykatabolik?
- białko: o ile bedzie brak w diecie, to słyszalem dobre opinie o Prolongatum Biogenix'a
- profilaktycznie na stawy Animal Flex

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): niestety nie mam

Wiek: 19

Waga: 110

Wzrost: 184

Cel cyklu: redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : -

Uprawiane inne sporty: piłka nożna, koszykówka - rekreacyjnie

stosowane wcześniej spalacze : tse, cuts, clenburexin

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: żadnych

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: 300-400zł

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 9 mies. bez żadnej wiedzy

Zmieniony przez - Pituss w dniu 2009-06-07 22:38:07




o takich rzeczach jak witaminy i omega 3 nie wspominam juz.

Zmieniony przez - Pituss w dniu 2009-06-07 22:41:21

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Chcesz porady jak dawkować, czy Twój wybór jest dobry?

Spalacz: na początek TSE będzie dobry potem wybrałbym Tighta. Jak masz dostęp do Tussipecta również będzie świetny.

Dopalacz przed treningiem: NO-shotgun zbiera doskonałe opinie więc nie powinineś być zawiedziony.

Aminokwasy: Jako antykatabolik kup Bcaa Xtra z Activlaba - połączenie bcaa i glutaminy spisze się bardzo dobrze.

Białko: Jako uzupełnienie diety Prolongatum jest dobre, ale odrazu po treningu już nie koniecznie, tutaj wybrałbym izolat lub wpc.

Na stawy: animal flex chyba najlepszy na stawy ale nie wiem czy warto przy redukcji tak dużo wydawać. Ja wybrałbym np. arthreo-free z Activlaba bo już stosowałem a wychodzi niedrogo, i tutaj stosował poprostu jako zabezpieczenie, a dopiero po ciężkich treningach wybrał animal flexa, lżejsze treningi i zregenerował stawy i więzadła.



Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-06-07 23:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
supli dużo i dobre, ale nie zapominaj o diecie i aerobach jako treningu spalającego, bez tego możesz brać odżywki jakie chcesz i mało Ci to wszystko da

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bierz scorcha.

Co do aminokwasow, to j/w. BCAA xtra jest ok.

Białko: Jako uzupełnienie diety Prolongatum jest dobre, ale odrazu po treningu już nie koniecznie, tutaj wybrałbym izolat lub wpc.

Co za roznica? - zadna. Prolo bedzie ok.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-spalacz: scorch / tight (oba dobre, ale przy twojej wadze scorch bedzie efektywniejszy)
-kreatyna: niepotrzebna
-aminokwasy: BCAA xtra activlaba, jesli nie masz czasu i checi na robienie tego w shakerze i wolisz kapsy to BCAA mega caps olimpu
-bialko: dla uzupelnienia brakow w diecie wystarczy tanie wpc (ostrowia czy lowickie)
-animal flex jest dla osob ktore ostro trenuja nogi (ja zawsze mam jedna puche w zapasie na wypadek przetrenowania xD), a tak to np. glucosamine 1000 olimpu lub cos innego do stosowania profilaktycznie.

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2009-06-14 13:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kreatyna sie moze przydac. W pewnym sensie ograniczy ewetualny spadek sily+dzialanie anytkataboliczne.

-animal flex jest dla osob ktore ostro trenuja nogi (ja zawsze mam jedna puche w zapasie na wypadek przetrenowania xD), a tak to np. glucosamine 1000 olimpu lub cos innego do stosowania profilaktycznie.

Z deczka glupota. Chce kupic animala, to kupuje. Nie ma kasy, to kupuje glukozamine.

p.s Jak jest duzy BF, zacznij bez spalacza, ktore dodasz na 4 ostatnie tygodnie.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-06-14 15:04:20

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
"Białko: Jako uzupełnienie diety Prolongatum jest dobre, ale odrazu po treningu już nie koniecznie, tutaj wybrałbym izolat lub wpc.

Co za roznica? - zadna. Prolo bedzie ok."

Właśnie różnica jest w tym, że po treningu potrzebujemy proteiny jak najszybciej w dużej dawce, a nie powoli uwalniane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
co do krety to jako antykatabolik.
co do amino wole shake'a.
co do flexa nawet lekkie biegi przy takiej wadze to chyba raczej nie bedzie juz czysto profilaktyczne
dzieki chlopaki za odpowiedz, pomogliscie mi maly zestaw złożyc:) SOG Wam

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Właśnie różnica jest w tym, że po treningu potrzebujemy proteiny jak najszybciej w dużej dawce, a nie powoli uwalniane.

A na noc jemy kazeine, prawda? To powiem Ci, ze to zadna roznica. TO bialko i tak ma w wiekszosci WPC

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
przy takim doswiadczeniu to scorch. kreta green magnituded z controled labs. shotgun moze byc przed trenem. bialko prolo jest ok, ewentualnie kaizen 100%. bcaa, gold omega, mzb i wsio

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack i białko

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium