SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RASH GUARD UNDER ARMOUR

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
Witam, co sądzicie na temat tego rasha http://mmaniak.pl/under-armour-heatgear-battle-longsleeve-t-czarny-p-480.html
Poprzednio miałem manto i się strasznie pruł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
tak tak godny polecenia u mnie w klubie sporo chłopaków ma tego rasha i sobie chwali, że jeden z lepszych

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ja go mam ale kupilem sobie go do biegania :P Ogolnie wydaje sie byc bardzo delikaty, nie wiem czy by sie nie prul jakby mnie ktos za niego szarpnal, ale z drugiej strony GSP w tym cwiczy i sie siluje w zapasach i jakos chyba dziala. UA maja dobra opinie ze wzgledu na swoj profesjonalizm.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
Może ktoś używa go na treningach MMA i napisał by opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2539
Używam takiego rashguarda UA (tylko wersje shortsleeve)i nie narzekam. Oddychalność i komfort stoi na najwyższym poziomie. Wytrzymałość na szarpanie, rozciąganie jest również zadowalająca. Gorzej jeśli chodzi o przecieranie się materiału, po wypadzie w góry z ciężkim plecakiem ostro się wyeksploatował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11087
Mam tego rasha, po prostu polecam ;)
Tylko w innych sklepie masz troszke taniej ;)

Zmieniony przez - DamianO_10 w dniu 2010-09-11 22:49:43

Kazda porazka to wygranej przedsmak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 436
Ok, dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
UWAGA!UWAGA! Mam takie pytanie. 176cm/65kg wagi, klatka 93cm, pas 81; Mam zamiar kupić sobie rash UA short, czarny i kupuję M, bo chcę żeby trochę posłużył. Nie bedzie na mnie za duży (niby rozmiarówka M to na klate 97-102) Ale przecież w takim czymś to mnie rozwali w klacie xDD. Jakieś rady kupić M czy S?

,,Są wielcy wojownicy i jest Rickson Gracie." ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ciezko powiedziec.nie mozesz pojsc do sklepu i przymierzyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja mam S z UA przy wymiarach 171 cm i ok 60 kg wagi. Jest na mnie w sam raz.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
SiwYbks, wiesz gdybym mógł do sklepu pójść przymierzyć to bym wam gitary nie zawracał :P Nie no mam nadzieję, że będzie nie ąz tak strasznie luźny.. bo S to by mogła być przyciasna... a tak to posłuży troche mam nadzieję. A co do ogólnego tematu to u mnie na treningach bjj kumple mają kilka razy w tygodniu treningu cioramyk na macie i nawet meszka nie mają więc spoko. Znani sportowcy ich używają więc raczej są OK. Na moją opinię poczekajcie jakiś czas :P

,,Są wielcy wojownicy i jest Rickson Gracie." ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3197
Under Armour moge polecić z całym przekonaniem, jak dla mnie prima sort...
M bedzie odpowiednie, ja mam 178/74kg ostatnio troche ale tylko troche spuchłem:) i jest dość ciasno w ramionach, nie uwiera i mnie to odpowiada wszędzie przylega do ciała idealnie pasuje. Masz wzrost prawie taki jak ja wiec S bedzie raczej za krótkie w rękawach.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie najlepiej oglądać mma?

Następny temat

UFC w TV ?

WHEY premium