SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różne zalecenia producentów...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
Wchodzę na strony z odżywkami, czytam i denerwuje mnie jak jeden producent zaleca stosowac ogromne dawki przede wszystkim gainerów, a inny znacznie mniejsze. Przecież i tak każdy powinien dawkować wg braków w diecie wiec po co wypisuja ile sie powinno brać żeby później jakis gnojek stosował po 500g gainera dziennie... . W związku z tym, że niedługo planuje kupić jakiś dobry gainer to szukałem tych lepszych i gdy je znalazłem (hitec nutrition super mass professional, ultimate massive whey) to uderzyło mnie jakie dawki oni proponuja: Hitec:
Dni treningowe:
1 porcja ok. 80 g (5 czubatych łyżek stołowych) + 250 ml mleka 2 godziny przed treningiem.
1 porcja ok. 80 g (5 czubatych łyżek stołowych) + 250 ml mleka do 0,5 godziny po treningu.
2-4 porcji ok. 60 g (4 czubate łyżki stolowe) pomiędzy posiłkami.

Ultimate: 165g gainera w jednej porcji 2x dziennie gdzie jedna porcja ma 55g białka...posrało ich? nie dość, że przy takim dawkowaniu gainera starczy na kilkanascie dni max t jescze 55g bialka w jednej porcji...a węgli 93...troche dziwnie jak na gainera...a poza tym jednorazowo chyba nie powinno sie brac tyle bialka bo prawdopodobnie sie nie przyswoi do konca(?)

Z drugiej zas strony Vitalmax proponuje dawkowanie swoich gainerow (1 i 2): 2-3x dziennie po 40g. Patrzac na rozbieznosci pomiedzy tymi zaleceniami mozna dostac jobla. Ekspertem nie jestem byc moze bez sensu tworze ten temat i moze wyjde na glupka ale chcialbym aby ktos znajacy sie na rzeczy przedstawil swoja opinie na ten temat. dzieki

"Howmuchyabench?"...f*** that!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
producent pisze zeby nie bylo ze wezmie i nie wie kiedy i jak brac , Ci co maja diete i wiedza ze sie tylko uzuplenia to beda dawkowa w.g brakow ci co nie beda brali jak pisze producent na opkowaniu


szukałem tych lepszych i gdy je znalazłem (hitec nutrition super mass professional

jak dla mnie to nie jest jeden z lepszych , mocno przecietny gainer

jak szukasz gainera to moze sie przyda : https://www.sfd.pl/temat252665/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
Hmm, w RANKINGU "najczesciej polecane" byl na czele, poza tym gdzie indziej tez cztalem pochlebne opinie na jego temat, do tego jeszcze na strone sklepu fbb (sklep.fbb.pl) jest oznaczony symbolem "dobra jakość" to chyba o czymś świadczy? Sam nie jadłem w życiu jeszcze żadnego gainera to nie mogę oceniać który jest najlepszy a który nie dlatego kieruje sie opinia innych najlepiej tych, ktorzy stosowali wiele gainerow i maja porownanie, a nie tych, co zjedli jednego i mówią że jest najlepszy i że trzeba go kupić bo komuś po nim przybylo 4kg

"Howmuchyabench?"...f*** that!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o storm i shock therapy;)

Następny temat

Cp+Ka / gdzie temat o dawkowaniu kreatyn ?

WHEY premium