SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o wojsko!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
SIema. obecnie chodze do 2lo o profilu wojskowym i swoja przyszlosc planuje z wojskiem.. plany mam od dawna zeby isc na Wroclawia na oficerke no ale .. i tu sa schody;/
1 pytanie to jak wiadomo tam jest angilski i test na znajomosc jezyka angielskiego. co mam zrobic jezeli nie ucze sie angielskiego tylko ruska? czy bede w ogole mial jakies szanse bez angola?
2 pyt. bede meiszkal w koszarach czy w jakims internacie bo z roznymi odp sie spotykalem
3 pyt czy nawet jezeli bym sie dostal i skonczyl, 2 lata odsluzyl w woju to w jaki sposob moge sie przeniesc do innej jednoski chodzi mi glownie o 1 pułk specjalnych komandosow w lublincu.

dzieki za odpowiedz!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
http://www.wsosp.deblin.pl/spsp/pobieralnia/RMON_sluzby_ka.pdf

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
mi chodzi o WSOWL we wroclawiu. a nie powietrzne :p

no i glownie chodzi mi o to czy bez angola mam jakies szanse?

Zmieniony przez - gajesII w dniu 2009-12-31 13:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale to jet rozporządzenie, tyle że umieszczone na stronce szkoły z Dęblina.
Rozporządzenie będzie wszędzie takie samo przecież...

a co do angola,wymagany jest wszędzie angielski-nigdzie nic nie pisze o tym by można go było zostąpić jakims innym językiem,nawet w tym rozporządzeniu nie ma o tym info.

Dla pewnosci zadzwonił bym po prostu do WSOWL i sie dopytał

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>>Cavior masz Bana!!!<<<<

Następny temat

Kali

WHEY premium