SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o pepy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Wita, mam taką rozkminę można "pić" peptydy ? czy tylko iniekcja wchodzi w grę. I jeszcze jedno czy mógłbym ewentualnie mieszać pep (FRAG 176-191 ) w jednej pompce z efką inj. ?
Nie boję się insulinówek tylko to łącznie 2ml w bemben rano i 2ml po południu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
normalny jestes? pytam serio

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Można jaśniej, nie znam się to pytam tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Napisz mi skad pomysł na picie peptydów? lek jeden jak i drugi został zrobiony tak aby go stosować albo x albo y jeśli nie pisze na ulotce pić to znaczy ze do picia sie nie nadaje Moze być tak że wypity zadziała ale o wiele słabiej a może być tak ze nie zadziała i jeszcze mocno zaszkodzi Jesli chcesz bic podskórnie to masz sporo miejsca


w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Napisz mi skad pomysł na picie peptydów? lek jeden jak i drugi został zrobiony tak aby go stosować albo x albo y jeśli nie pisze na ulotce pić to znaczy ze do picia sie nie nadaje Moze być tak że wypity zadziała ale o wiele słabiej a może być tak ze nie zadziała i jeszcze mocno zaszkodzi Jesli chcesz bic podskórnie to masz sporo miejsca


w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
No i taka odp. mi odpowiada. Tak mi do glowy przyszlo skoro inne pep. jak np. melanotan mozna bić, inhalować to i moze pic tez sie da.
Nigdy nie mialem z tym do czynienia wiec pytam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolongatum z jelfy apteka, czy moge zamienic na propa

Następny temat

niski poziom testosteronu po odbloku.

WHEY premium