SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o iniekcje... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja nie widzę sensu pct w takim przypadku tylko zrobisz sobie większy bałagan w organizmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
clen wraz z odblokiem moglbys pojechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
...tylko ja się boje, że skończy się tak że 365dni ON

leciałem teraz
1-11 Testosterone Enanthate 200mg
3-10 Nandrolone Phenylopropionate (mg)

npp bardzo polubiłem, więc taki odblok z oczyszczeniem pozwolił by mi znów go używać ...no to mam teraz zagadkę

nie warto robić odbloku i znów cyklu ? by jajka choć zaczęły działać coś, boje się, że jak teraz przedłużę ten cykl to odblok będzie męczarnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
bez wątpienia tak będzie

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2009-06-19 10:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
dobra lecę odblok z clenem... potem znów bombka

...można wracać do dyskusji jaka była na początku tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
luks konczy odblok, 5dni off i znowu bombka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"...takie przemyślenia bo jeszcze pijany po wczoraj jestem"
To na zakończenie gimnazjum pochlaliście
A odnośnie tematu to stykną piątki na uda/łydki??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
mam takie pytanie odnosnie clenu, on dziala antykatabolicznie i pali tluszcz, a da rade na nim zbudowac choc troche miesa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Co to...? Nikt Itiemu nie odpowie??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Fuhrer11 mięsa na clenie nie zbudujesz, ale jeśli kojarzysz testovirona z youtube to on w******la clen non stop i definicje trzyma dobra, ale dieta też jest

KoksikzBG popiłem bo robotę wpadła fajna i była impreza akurat 2 kroki od mnie po przeliczeniu za godzinę wychodzi taka stawka, że sam byś miał dylemat czy robic odblok czy jechać dalej ON by zachować wygląd dobry...



...ja *******e temat o czym innym a znów piszemy o czym innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UK-LABS kopie ok ale problem jest konkretny ...

Następny temat

Przygoda podczas injekcji.

WHEY premium